Forum OSKKO - wątek

TEMAT: godz. dydaktycze dyrektora.
strony: [ 1 ]
lama31-08-2004 15:29:08   [#01]

 Sytuacja dotyczy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, w którym od 1 września funkcjonuje szkoła i internat.

Czy są przepisy mówiące o tym gdzie (w szkole czy w internacie) dyr. Ośrodka powinien wypracować swoje obowiązkowe godz. dydaktyczne.

Na zdrowy rozum wydaje się , że w internacie , bo w szkole "dubluje" swoje godz. dyrektorskie -  ale może jestem w błędzie?

gosienka31-08-2004 15:44:02   [#02]
A dlaczego dubluje? Czego do tej pory uczyłaś? Ja mam RI ,a więc godziny wypracowuję w szkole
Grażyna31-08-2004 16:10:07   [#03]

ilość godzin dyd., tóre dyr. ma do zrealizowania ustala organ prowadzący szkołę.

AAA i nie rozumiem o co chodzi z tym dublowaniem? Dyrektor zatrudniony jest w pełnym etacie, a jego ramach realizuje np. 6 godzin dydaktycznych. Nie ma mowy o dublowaniu.

gosienka31-08-2004 18:16:27   [#04]
Uważam tak jak Grażynka. Lama na czym polega problem bo to w sumie jest proste
lama01-09-2004 00:23:42   [#05]

Grażyna

Ilość godz. ustala organ prowadzący, to prawda. 

Do tej pory w Ośrodku, poprzedni dyrektorzy, realizowali swoje pensum pracując w internacie - to był zwykle jeden popołudniowy dyżur. Ponieważ w "szkole życia" nie ma przedmiotowców, chodzi mi o to czy sa przepisy regulujące, gdzie dyr. ma wypracować pensum, czy to zależy od niego(gdzie umiesci siebie w planie)?

skryba0401-09-2004 00:27:12   [#06]

od tego jest arkusz organizacyjny

ilość godzin dla dyrektora ustala organ prowadzący a dyrektor wskazuje w arkuszu organizacyjnym, gdzie je bedzie realizował. I  to chyba wszysko.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]