Forum OSKKO - wątek

TEMAT: be-ha-pe
strony: [ 1 ]
Gaba31-08-2004 00:02:04   [#01]
napisaliście juz pismo do organa, że szkoła wznawia działność macie jakiś wzór przeglądu (stary mi sie gdzieś zawieruszył)
ReniaB01-09-2004 00:34:34   [#02]
nie mam wzoru, ale piszę, że komisja w składzie.... przeglądu dokonała, wyliczam wszystkie przeglądy wakacyjne (gaśnice, gazowe itp), wyliczam prace remontowe i na koniec stwierdzam, że jest ok. Zastrzeżeń nie było.
janzg01-09-2004 12:48:03   [#03]

czy aby to nie jest lekka przesada?

czy organ nie wie jakimi uraczył szkołę finansami na remonty itp.?

czy na okres ferii letnich szkoła zawiesza działalność, że potem trzeba ją wznawiać?

violka02-09-2004 00:56:24   [#04]

znalazłam coś takiego

 

PROTOKÓŁ
Z KONTROLI OBIEKTOW NALEŻĄCYCH DO .........................
PRZEPROWADZONEJ W DNIU..............
ZGODNIE Z ZALECENIAMI ROZPORZĄDZENIA MENIS
Z DNIA 31 GRUDNIA 2002 W SPRAWIE BHP
W PUBLICZNYCH I NIEPUBLICZNYCH SZKOŁACH I PLACÓWKACH
(  DZ.U. NR6 POZ 69/2003)

Komisja w składzie:
1
2

po przeprowadzeniu kontroli budynków, pomieszczeń oraz boisk i urządzeń zlokalizowanych na przyległym tereenie szkoły Podstawowej w .............. zgodnie z par3 w/w rozporządzenia, stwierdza:

Budynek 47
Komisja nie stwierdziła uchybień w przygotowaniu  do podjęcia pracy dydaktycznej pomieszczeń lekcyjnych, korytarzy, klatek schodowych, strychu, sali gimnastycznej oraz terenu ( w tym boiska sportowego) okalającego budynek. Komisja nie wnosi uwag odnośnie pomieszczeń biblioteki oraz kotrlowni, a także wobec zlokalizowanego na boisku szkolnym magazynu gazu będącego opałem dla placówki.

W wyniku przeglądu stwierdzono w pomieszczeniu 201 ( magazyn podręczny na-la w-fu) pęknięcie na tynku stropu i sciany nie zagrażające bezpieczeństwu przebywających w pomieszczeniu osób

Budynek 45

(j.w)

 

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]