Forum OSKKO - wątek

TEMAT: promocja szkoły
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane28-08-2004 14:29:28   [#01]

 

Co sądzicie o nauczycielu, który wykorzystał już wszystkie sposoby walki z dyrektorem , z którym przegrał konkurs i wezwał do szkoły telewizję, żeby przed kamerą wygłaszać swoje zdanie na temat szefa?

AnJa28-08-2004 14:37:25   [#02]
A medialny ten gość chociaż?

A szef ?

Poważniej - osobiście nic nie sądzę. Chce, może nawet lubi,  ma mozliwosci - to nagłaśnia.
Marek Pleśniar28-08-2004 14:38:34   [#03]

ja nie wiem Aniu, bo nie znam faktów. Ale takie przypadki - i to liczne - znam.

Jeśli przegrał uczciwy konkurs, to powinien zostac przywołany do porządku bo zachowuje się niegodnie,

a dyrektor.... powinien wziąć na uspokojenie. To wolny podobno kraj i wolno wyrażać zdanie na temat szefa.

Szef ma do obrony tylko KP - w paragrafie dotyczącym karania pracowników za zwracanie do szefa bez szacunku czy jakoś tak (nie chce mi sięsprawdzać).

Jesli zaś wypowiadane są pomówienia - są sądy.

A w zyciu.. męka z takim trwa rok minimum - do następnego arkusza organiozacyjnego. Smutne, że tak się dzieje czasem.

Jesli konkurs był czyimś zdaniem nieuczciwy (a takie też znam):

osobiście zalecam nieobsmarowywanie szkoły i dyrektora niezależnie od tego czy z nami wygrał uczciwie czy nie.

Po pierwszym zamieszaniu i ochłonięciu z psychologicznie uzasadnionego stanu należy dać spokój, bo to szkodzi szkole. A kto szkodzi oczernianiem swej szkole nawet w obronie swych racji - ten jest niegodny stanowiska jej dyrektora.

To tak jak z tym Salomonowym wyrokiem z proipozycją podzielenia dziecka na pół - między dwie roszczące sobie do niego prawa matczyne kobiety. Tylko prawdziwa potrafiła zrezygnowac z praw.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]