Forum OSKKO - wątek

TEMAT: pożegnanie emeryta
strony: [ 1 ]
gera28-08-2004 10:34:07   [#01]

Proszę o pomoc szanowne forumowe koleżeństwo o podzielenie się materiałami (np. mowa dyrektora, jakiś scenariusz pożegnania).

Uroczystość niestety już w poniedziałek. Utknęłam w produkcji papierów po reorganizacji. Koniec Zespołu.

Bardzo proszę.

gosienka28-08-2004 13:34:12   [#02]

Gera

Wyobraź sobie , ze to Ty jesteś tym emerytem. W jaki sposób chciałabyś , aby cię [pożegnano po wielu latach pracy, wkładania w nia serca i czasu ..... Chyba to podpowie ci najlepszy scenariusz.
Lidka28-08-2004 16:40:08   [#03]
Ostatnio żegnaliśmy dwie emerytki i wpadliśmy jako grono na pomysł, aby to nauczyciele byli wykonawcami i autorami niektórych tekstów wierszy i piosenek dla emerytek. Była część poważna i rozrywkowa. Była doskonała zabawa i łzy szczęścia. Wszyscy stwierdziliśmy, że dawno już tak się nie bawiliśmy (zarówno w czasie prób jak i występując). W wymianie plików zamieszczam niektóre teksty, świadectwa moralności i teksy życzeń może się przyda innym.
Marek Pleśniar28-08-2004 17:42:55   [#04]

czyżby uff, nareszcie nie recytowały jakieś obce (nie uczone przez nich) dzieci:-)

TEGO chcę przed emeryturą:-)

-------------------

ps. świadectwa moralności?

To jednak TEGO przed moją emeryturą bym nie chciał:-)

 

a pominąwszy wygłupy, sądzę że miło by było spotkac na takiej imprezie ludzi, których naprawdę uczył odchodzący na emeryturę - a teraz dorosłych

gera28-08-2004 18:54:50   [#05]
Dziękuję.
gera31-08-2004 22:34:53   [#06]
Wzięłam sobie do serca rady gosieńki, skorzystałam z niektórych pomysłów Lidki. Było ok. Dziękuję bardzo.
gosienka31-08-2004 22:57:36   [#07]
miejmy nadzieję , że nas ktoś tez kiedyś będzie chciał tak pięknie żegnać przed emerytalnym odpoczynkiem , jak ty swojego nauczyciela :-)))))))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]