Forum OSKKO - wątek

TEMAT: plan lekcji
strony: [ 1 ]
elak24-08-2004 13:40:03   [#01]
Układam pierwszy raz plan lekcji za pomocą programu komputerowego. Z internetu ściągnełam darmowy program firmy ProgMan. Mam problemy ze zbyt dużą ilością okienek dla klas. Czy wasze programy, którymi wy układacie też sprawiają tego typy kłopoty. (przecież uczniowie nie mogą mieć okienek). A może znacie inne darmowe (lub nie) programy do układania planu lekcji, które nie robią takich numerów. Pewnie najlepiej ułożę jak zrobię to ręcznie. Pozdrawiam
Rycho24-08-2004 14:08:09   [#02]

:-)))))

pewnie że znam
 
od lat układam nim plan lekcji i jest OK
 
Ten program znajdziesz tu :-)
violka24-08-2004 15:23:52   [#03]

popieram Rycha

jest OK

układałam po raz pierwszy sama, bo panie układające stwierdziły, że przy założeniach jakie podałam nie da się ułożyć planu

sprawdzały komputerowy plan okiem wieloletnich praktyków i nie było się do czego przyczepić

bogna24-08-2004 17:16:33   [#04]

ja jak Rychu :-)

 i też polecam :-)))

ANDRZEJ25-08-2004 14:00:57   [#05]
W tym roku kolega posługuje sie programem z poniższej strony w wersji polskiej językowej...demo działa choć na wydrukach jest zwrot z prośbą o rejestrację i zapkup licencji  -  http://www.asctimetables.com/timetables_pl.html
PS. na Vulcana  jak na obecną chwile nas nie stać...
ElaM25-08-2004 17:33:29   [#06]
Też korzystam - od 3 lat- z tego programu i musze przyznać że jest super! A cena jest nieporównywalnie niska. Jak wykupi się licencję to program zastępstwa jest za darmo, jak równiez wszelkie uaktualnienia.
p.s. VULCANIE bez obrazy ale jestescie ciut za drodzy!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]