Forum OSKKO - wątek

TEMAT: druk na bad. kontrolne po zdrowotnym
strony: [ 1 ]
Macia20-08-2004 18:09:36   [#01]
może ktos posiada druk skierowania albo podpowie gdzie go znaleźć bo muszę wysłać n-la powracajacego z urlopu zdrowotnego?
violka20-08-2004 18:58:25   [#02]
wysłałam Ci na priva
rena20-08-2004 19:13:00   [#03]

Ja też

Violus ja też chcę. A może tak do wymiany ?
józefinaw20-08-2004 23:02:20   [#04]

I ja

bardzo poproszę .

A poza tym nieobecność w pracy dłuższa niż 30 dni spowodowana zwolnieniem lekarskim- pracodawca kieruje pracownika do lekarza (jakiego?) po zaświadczenie , że ten (pracownik )nadaje się do pracy na poprzednio zajmowanym stanowisku?

Czy kieruje pracodawca czy sam pracownik powinien przynieść takowe zaświadczenie?

violka20-08-2004 23:29:01   [#05]
do lekarza medycyny pracy - kieruje pracodawca i za to płaci
violka20-08-2004 23:39:54   [#06]

mam coś takiego

nie wiem czyje -ściągnęłam gdzieś z netu
 
ja  zamiast pesel i NIP dałam datę urodzenia
nie dawałam też tej linijki o czynnikach szkodliwych dla zdrowia (tam można wpisać to co masz w karcie ryzyka zawodowego dla danego n-la)
 

SKIEROWANIE PRACOWNIKA

NA KONTROLNE BADANIA LEKARSKIE

 

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

(oznaczenie pracodawcy i Nr NIP)                                                                                                      . . . . . . . . . . . . . .  dnia . . . . . . . . . . . r.

 

 

                                                               

                                                                 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

(oznaczenie placówki służby zdrowia)

 

Kieruję Pana (Panią) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

legitymującego się dowodem osobistym nr . . . . . . …………………….. . . . . . . . (Nr PESEL . . . . . . . . . . . . . . . . i Nr NIP . . . . . . . . . . . . . . . . . . . )

na kontrolne badanie lekarskie po okresie niezdolności do pracy z powodu choroby trwającym od . . . . . . . . . . do . . . . .

Pan (Pani) . . . . . . . . . . . . . . . . . jest zatrudniony(a) w tut. Zakładzie na stanowisku . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

(informacja o występowaniu czynników szkodliwych dla zdrowia lub warunków uciążliwych)

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Proszę o wydanie orzeczenia lekarskiego o stanie zdrowia pracownika i ustalenie braku przeciwwskazań do pracy na zajmowanym stanowisku. 

 

Podstawa prawna art. 229 § 2 i 4 K.p.

 

józefinaw22-08-2004 18:14:55   [#07]
dziękuję!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]