Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Zwolnienie lekarskie w sierpniu?
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane20-08-2004 12:23:03   [#01]
Jestem młodą nauczycielką, zieloną w sprawach prawnych (i nie tylko). Proszę o radę. 7.08. uległam wypadkowi (spadłam ze schodów) i przez 6 tyg. mają mi się zrastać kości. W związku z tym, że było to w czasie wakacji i za radą mojego lekarza rodzinnego nie wzięłam zwolnienia lekarskiego na sierpień. Jestem umówina z lekarzem na zwolnienie od 1 do 17 września (o ile kości się zrosną). Czy dobrze postąpiłam? Czy powinnam być na zwolnieniu w sierpniu? Co daje zwolnienie lekarskie w sierpniu (czy przekłada się to finanosowo)? Czy czas zwonienia lekarskiego jest brany pod uwagę przy ewentualnym odszkodowaniu? Z góry dziękuję za wszelkie rady. No i życzę wszystkim dużo słonka na końcówkę sierpnia
Ewa z Rz20-08-2004 20:55:48   [#02]

właściwie

do 7 sierpnia zdążyłaś wykorzystać cały przysługujący Ci urlop wypoczynkowy, więc nie jest istotne to zwolnienie - nie otrzymałabyś za nie urlopu uzupełniającego (lub ekwiwalentu).

Ale pozostaje jeszcze kwestia sierpniowego zebrania rp - przydałoby się wówczas L4.

A czy wystąpiłas o odszkodowanie do firmy w której macie ubezpieczenie grupowe "na życie"? Należy Ci sie tam parę groszy...

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]