Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Nowy dyrektor - stary wice - urlop na poratowanie ... =problem
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane02-08-2004 12:34:33   [#01]
Witajcie, zostalem nowym dyrektorem i mam problem ze starym wice. Stary wicedyrektor z dniem 1 wrzesnia odchodzi na urlop dla poratowania zdrowia. Ja dopiero 1 wrzesnia moge powolac nowego wicedyrektora, ale jest problem bo stary dyrektor nie chce odwolac starej wicedyrektor ze stanowiska. 1 wrzesnia kiedy bede wladny, stara wice bedzie na urlopie (10 miesiecy) i nie bede jej mogl wreczyc zadnego wypowiedzenia stanowiska. Jak ten problem rozwiazac ?? Wydaje mi sie ze jesli nic nie zadzialam to 1 wrzesnia bede mial zwiazane rece. Nawet nie wiem czy bede mogl powolac nowego wicedyrektora?? Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia, czy stary dyrektor mogl wyslac z dniem 1 wrzesnia stara wice na ten urlop, czy czasami ja tego nie powinienem zrobic ?? Dzieki za kazda odpowiedz. Pozdrawiam Nardek
nn02-08-2004 13:50:34   [#02]

Witam. Już od początku zaczynasz kombinować, co mógł stary a co ty???. Daj sobie spokój. Zostajesz powołany na to stanowisko z dniem 1 września i wówczas powołujesz zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami, wicedyrektora w zastępstwie nieobecnego. Oczywiście na 1 rok szkolny. Z chwilą powrotu starego wicedyrektora wręczasz mu odwołanie z funkcji zgodnie z art. 37 ustawy. I to wszystko. Zyczę powodzenia i....także współczuję. Roman.

Marek Pleśniar02-08-2004 13:54:51   [#03]

zgadza się.

To całkiem nieźle ze wicedyrektor odszedł na zdrowotny, dla niego tez;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]