Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Urlop zdrowotny , a wakacje
strony: [ 1 ]
józefinaw20-07-2004 20:22:23   [#01]

Mam dwoje nauczycieli(małżeństwo) na urlopie zdrowotnym, od września 2003 do 30 czerwca 2004. Na ostatniej radzie 25 VI ustaliliśmy , że wracamy do pracy 23 sierpnia (bo remonty, zmiana organizacji klas/gabinetów  i praca nad planem rozwoju placówki). Co mam zrobić z dwójką na zdrowotnym? Czy mam ich poprosić o przybycie ? Czy to wypada ,skoro wcześniej deklarowali , że chcą iść dalej na zdrowotny?

Nie kontaktowali się ze mną , więc nawet nie bardzo mogę zaplanować zatrudnienie od września na ich miejsca. Pani uczy klasy I-III , a po remoncie będzie dużo pracy z zorganizowaniem gabinetu.

Muszę dodać, że oni nie bardzo mnie tolerują i planują odejść na emeryturę w 2005-2006.

Jest to delikatna kwestia , a ja nie mam doświadczenia, i nie chcę popełnić blędu. Pomóżcie co powinnam zrobić?

Stan4621-07-2004 12:42:12   [#02]
Oczywiście, że powinnaś ich poprosić. Najpierw skontaktuj się z nimi i zapytaj czy wracają do szkoły. Jeśli tak to powiedz co ustaliliście na RP. Pozdrawiam ...
Konto zapomniane21-07-2004 23:44:23   [#03]

Musisz uważać na datę kiedy nabywają praw emerytalnych na podstawie ogólnych przepisów, bo wtedy kolejnego urlopu dla poratowania zdrowia, udzielasz do dnia nabycia tych praw.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]