Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Radny zażądał
strony: [ 1 ]
joszka20-07-2004 17:58:20   [#01]

Jeden z radnych na sesji w lipcu tego roku zażądał ,OP zwrócił sie z prośbą o dostarczenie danych:

analiza matur na przestrzeni 2000-2004 z wyszczególnieniem  kto przystępował,ilu zdało itp

2 losy absolwentów po ukończeniu technikum 2000-2004

3. ilu było a jezeli nie było to dlaczego laureatów olimpiad szczebla centralnego?

Mimo urlopu mam czas do piatku  na wykonanie bądź co bądź polecenia OP.

Przerabiacie to??

bogna20-07-2004 18:38:06   [#02]

na szczęście nie ;-)

Kurcze - ambitny coś ten radny!

ad 1. Analizę matur - to chyba może sobie wziąć z KO,

ad 2. Losy absolewntów - w jakim sensie? dalszej edukacji, zatrudnienia czy też życia osobostego?

ad 3. miło, że nie trzeba uzasadniać dlaczego tylko 1 laurat, ....

Nie wiem joszka - czy w czasie urlopu możesz tak intensywnie pracować i zbierać te dane dla radnego, to chyba nie wchodzi w zakres obowiązkowej statyski i sprawozdawczości? ;-)

joszka20-07-2004 18:41:27   [#03]

No nie wchodzi

ale ON ma urlop.... a ja juz nie1 ( przez onego)

Ps: Masz może pod ręką "siatki" sprzedawców i piekarzy? byłbym wdzięczny za wysłanie na mój  adres

bogna20-07-2004 19:42:06   [#04]

mam sprzedawców

daj mi tu swój adres - to zaraz wyślę

bogna20-07-2004 19:59:02   [#05]
już znalazłam adres i wysłałam :-)
Leszek20-07-2004 22:06:23   [#06]

zwróć się do OP z prośbą o przerwę w urlopie ponieważ ... juz wiesz...

pozdrawiam

Chowański Krzysztof20-07-2004 22:43:04   [#07]
Jesli nie masz zgody nie powinieneś pracować w czasie urlopu. Ale , pismo OP mozna potraktować jako polecenie organu. Przede wszystkim nie możesz podfać kto przystępował. dane osobowe. Zawsze możesz odpowiedzeć, że z uwagi na konieczność zebrania danych, które w sposób najbardziej reprezentatywny do stanu rzeczywistego będą obrazowały sytuację określoną  interpelacja radnego, oraz z uwagi na potrzebę jak najbardziej obiektywnego przedsytwienia danych obrazujących sytuację w tym względzie nie jesteś w stanie opracować rzetelnych analiz w terminie określonych przez OP.  Z uwagi na powagę sytuacji oraz  chęć przedstawienia określonych informacji w sposób jak najpełniej oddający obraz szkoły w przedmiotowej sprawie, korzystająjąc z KPA ( niestety nie pamietam artykułu) zbierzesz i opracujesz przedmiotowe dane i przekarzesz OP bez zbędnej zwłoki. ( KPA mówi mniej więcej o 30 dniach maksimum).
Chowański Krzysztof20-07-2004 22:51:30   [#08]

PS.

Mozesz być tym, który odpowiada bardzo rzetelnie na zadane pytania i odpowiedzieć, że do dnia dzisiejszego z uwagi na długość cyklu kształcenia nikt z twoich uczniów nie przystępował do egzaminu maturalnego. Skoro jest to technikum, to najbliższy egzamin maturalny zostanie przeprowadzony za 2 lata. Niemniej jednak jeżeli pozostaje to w kregu zainteresowań OP jesteś w stanie przygotować odpowiednie dane dotyczące przeprowadzanych egzaminów dojrzałości.

Marek z Rzeszowa21-07-2004 00:05:13   [#09]

Tak się zastanawiam, czy gdy jadąc do szkoły by wypełnić polecenie OP i "jaśnie radnego", będziesz miał wypadek samochodowy - potraktują to jako wypadek przy pracy?
A co na to inspekcja pracy - praca podczas urlopu?
No i rzecz podstawowa - czy wolno Ci podpisać pismo z rzeczonymi informacjami. Czy Twój podpis będzie miał moc prawną?

Przecież odchodząc na urlop powiadomiłeś o tym OP i poinformowałeś o tym kto Cię zastępuje. Ponieważ charakter informacji wykracza poza możliwe kompetencje pracowników administracyjnych (a tylko tacy mogą Cię zastępować podczas wakacji) osoba Cię zastępująca powina poinformować OP, że szkoła przesle żądane informacje w pierwszym możliwym terminie, tj. po powrocie dyrektora z urlopu. ;-))
I koniec.
Oczywiście tylko w teorii. Bo jak jest w praktyce sami wiecie.
;-((

Marek

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]