Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Krótki pobyt w sanatorium
strony: [ 1 ]
bogda320-07-2004 15:55:19   [#01]
  Podpowiedzcie drodzy, gdzie można pojechać na tygodniowy, niekrępujący pobyt sanatoryjny.Zawiodłam sie na Iwoniczu.Zaczepiają samotne kobiety.
emeryt20-07-2004 16:42:51   [#02]

moje wrażenia gdzie byłem..

Polecam Muszynę - Złockie.Spokój, cisza, kompeksowe zabiegi z basenem włącznie. Jest co prawda kawałek od centrum Muszyny ale jest spokój i nie ma meneli.

Nie polecam Świeradowa zdroju. Kaszana  tak w warunkach pobytu jak i jakości usług.

Polecam Świnoujście "BARBARKA". Full obsługa, zabiegi na miejscu, wyżywienie super, można tydzień, można dwa - ceny przystępne, pokoje z łazienkami i TV. Balkon w każdym pokoju. Niedaleko promenady i basenu miejskiego krytego.

bogda320-07-2004 17:14:48   [#03]

Sanatorium

  Wysłałam do Pana list na prv, ale nie wiem czy doszedł. Wobec tego pytam tu - czy z Złockiem jest jedno sanatorium? Jeśli tak mozna bliższe dane?Pozdrawiam wakacyjnie.
emeryt21-07-2004 07:28:26   [#04]

list nie doszedł..

Ale odpowiadam.

W Złockiem sanatoriów jest kilka.Konkretnie byłem 1 raz w Sanatorium "metalowiec" (tam jest wszystko na miejscu i 1 raz w Sanatorium "Żerań" - to jest niedaleko centrum i blisko stacji kolejowej. Warunki też dobre, tylko na zabiegi niektóre trzeba chodzić (tzw. mokre - kąpiele i borowiny).Byłem tam ostatnio 5 lat temu. Wiem że dużo sanatoriów zostało sprywatyzowanych i zmodernizowanych więc może być różnica w ofertach.Niemniej jako miejscowość polecam. A w wolnych chwilach jest gdzie wyskoczyć - Krynica rzut beretem a tam atrakcji moc.

Wrzuć w szukarkę www.google.pl "sanatoria" i potem szukaj w wynikach - "Muszyna" i wiesz wszystko.

emeryt21-07-2004 07:38:28   [#05]

przesyłam linki...

http://www.krynica.pl/print.php?id=baza_metalowiec

WWW.MUSZYNA.COM.PL - Sanatoria

http://www.meteor.turystyka.pl/szczegoly.php3?id=3386&typ=Sanatorium&lokalizacja=Muszyna&wynikow=30

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]