Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dokumentowanie pracy
strony: [ 1 ]
izagim01-04-2020 20:38:55   [#01]

Dobry wieczór, w szkole pracowaliśmy jeszcze na dziennikach tradycyjnych ( papierowych) , od ferii wprowadziłam w szkole VULCAN-a ( na szczęście) i w obecnej sytuacji jest to główny sposób dokumentowania pracy nauczycieli. Docelowo miałam przejść na dziennik elektroniczny we wrześniu, moje pytanie: czy mogę zrezygnować z prowadzenia dziennika tradycyjnego w trakcie roku? Sytuacja to niejako wymusza, ale przeraża mnie ewentualna konieczność uzupełnienia dzienników papierowych...

an01-04-2020 21:55:24   [#02]

Wprowadzenie dziennika wyłącznie w formie elektronicznej wymaga zgody organu prowadzącego. Można to zrobić w każdym czasie. z przyczyn organizacyjnych najlepiej to zrobić pomiędzy semestrami lub na początku roku - ale w tej sytuacji?

 

 

MKJ01-04-2020 22:42:53   [#03]

Proponowałbym jednak przejść całkowicie na dziennik elektroniczny od września, a na razie skorzystać z dobrych rad:

http://oskko.edu.pl/forum/watek.php?w=62724&pst=3#pst3

Nie ma potrzeby uzupełniania dzienników papierowych...

izagim02-04-2020 10:59:25   [#04]

dziękuję za wsparcie, do roboty

Karolcia7602-04-2020 12:27:42   [#05]

Dla szkoły została utworzona platforma e-learningowa. Czy działania nauczycieli i uczniów na tej stronie są wystarczającą dokumentacją przebiegu zdalnego nauczania? W dzienniku elektronicznym mam tymczasowy plan, w którym zaznaczyłam tylko lekcje/wideokonferencje i na tej podstawie zaznaczam uczniom obecność (oczywiście specjalnie wprowadziłam nzd jako nauczanie zdalne - wirtualna lekcja).

Czy muszę realizować i dokumentować godziny wg ram. pl. nauczania? Dla mnie to szaleństwo :(

kaef02-04-2020 13:18:55   [#06]

Też tak mam i robię to w sposób następujący:

- temat na platformie musi odpowiadać tematowi w e-dzienniku,

- nie sprawdzamy obecności.

Jot02-04-2020 14:41:53   [#07]

A jak to robicie nie mając e-dziennika?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]