Forum OSKKO - wątek

TEMAT: aneks do umowy dla kontraktowego
strony: [ 1 ]
gosienka01-07-2004 21:07:14   [#01]
Wiem , że to było , ale nie mogę znaleźć ani w szukaju , ani w katalogu. Jak napisać aneks do umowy dla kontraktowego. Powinno być na czas nieokreślony a mnie zaćmiło i zrobiłam po staremu na czas określony. Dobrzy ludzie , mimo , że wakacje , to może pomożecie??? :)))))
agabu01-07-2004 21:15:15   [#02]

Gosieńko

Podpisał na czas określony? Wystarczy na staż? To po co zawierucha? Jest trudna sytuacja demograficzna i nie wiesz czy bedziesz mogła go mieć dłużej. Dorosły człowiek, nauczyciel kontraktowy powinien znać prawo. Jeśli podpisał umowę na czas określony, to znaczy, że mu to odpowiada. Po stażu, może podpiszesz umowę na czas nieokreślony.
gosienka01-07-2004 21:30:02   [#03]

ja z tych uczciwych

Agabu , ja wiem , ale ja taka wychowana w uczciwości , że wiedząc , że się machnęłam chcę naprawić swój błąd. Nauczyciel porządny, z tych aktywnych , pracę dla niego będę miała. No i teraz tak się trochę czuję jakl prosię , więc chcę tak po uczciwości mu wpisać jak Minister przykazał
AnJa01-07-2004 21:49:16   [#04]

No,prosto, skaranie boskie

Z tymi uczciwymi to wytrzymać się nie da:-)

Ja, jakby mi zależało, to podmieniłbym umowę.

No, ale ja niekoniecznie ...

Więc chyba sprostowanie.

gosienka01-07-2004 22:30:30   [#05]
 AnJa - niekiedy się nie da :))))) , a niekiedy tak zdrowiej . Ale moze by tak jakąś podstawę prawną przy tej zmianie podać? :)))
Askaa01-07-2004 23:05:57   [#06]

Mi równiez dyrekcja zmieniła umowę, gdyz trzecia podpisała na czas określony, mimo moich delikatnych aluzuji że to nie tak. Księgowa kazała zmienić, starą umowę się podarło- nową podpisałam i nikt nic nie wie. 

Niestety czasami po fakcie, ale lepej przyznać sie wcześniej do błedu niz zmieniac umowę z przymusu. Przynajniej n-l bedzie zadowolony że dyrekcja "dba o niego".

gosienka01-07-2004 23:06:40   [#07]
:)))))))))))))))))
gosienka01-07-2004 23:07:18   [#08]
Tu nie chodzi o trzecią umowę , ale o tego nieszczęsnego kontraktowego
zgredek01-07-2004 23:08:00   [#09]
podoba mi się

o tej księgowej;-)
Gaba02-07-2004 06:59:10   [#10]

Ja czasem (niestety) zmieniam umowy - nie ma w tym nic niestosownego, to nawet obowiązek, wcale nie trzeba pisać, powiadamiać - tylko można zwyczajnie komus powiedzieć, wiesz... - tu jest nie tak, ma być tak, najczęściej jest to rozwiązaniem korzytsniejsze, forma dogadania się jest absolutnie dopuszczalna, nigdzie nie zakazana. Ma być dobrze dla pracownika.

Gorzej - jeżeli zmiana ma być niekorzystana, wtedy uruchamiamy procedury. Także dyrektor, kiedy otrzyuje coś mniej opłacalnego - jest powiadamiany na piśmie. Wszytskie ograniczenia etatów, wszytskie mzniejszenia dodatków, jeżeli okres na kóry zostały wydane nie jest okręslony. I tyle.

Byc człowiekiem -zachowywać się jak człowiek.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]