Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Rezygnacja z przeniesienia
strony: [ 1 ]
bobi36730-07-2019 08:59:15   [#01]

Witam,

W maju dostałam pismo o przeniesieniu z likwidowanego gimnazjum do szkoły A, w lipcu wygrałam konkurs na dyrektora do szkoły B.

Proszę podpowiedzcie mi jak teraz mam wycofać się z przeniesienia do szkoły A? 

ola 1330-07-2019 09:15:38   [#02]

To przenieś się do szkoły B. Porozmawiaj ze swoim (jeszcze do 31 sierpnia) dyrektorem, potem z dyrektorem szkoły B  (jeszcze do 31 sierpnia) i ustalcie to przeniesienie. W końcu do szkoły B też musisz jakoś się przenieść, samo wygranie konkursu to za mało; a niedobrze by się stało, gdyby urząd powierzywszy Ci stanowisko dyrektora na 5 lat, zatrudnił Cię tylko na ten okres.

bobi36730-07-2019 09:54:02   [#03]

Ola 13, problem polega na tym, że nie mam z kim rozmawiać.

Ja jestem dyrektorem likwidowanego gimnazjum z którego jestem przeniesiona do szkoły A (jestem już tam wpisana w arkusz), ale wygrałam konkurs na dyrektora w innej szkole (inna miejscowość i inny op). 

Oczywiście mój "nowy" op przeniesienie mnie do swojej szkoły B ale jak mam wycofać swoje wcześniejsze przeniesienie do szkoły A? Jakieś pismo informujące, że rezygnuję z przeniesienia do szkoły A?

rzewa30-07-2019 16:34:23   [#04]

Napisać do dyrektora szkoły A prośbę o jego zgodę na wycofanie się z udzielonej przez Ciebie zgody na przeniesienie - jak się zgodzi, to przeniesienie jest anulowane

Poprosić dyrektora szkoły B o przeniesienie Cię do szkoły B na co wyrażasz zgodę jako dyrektor zatrudniającej Cię obecnie szkoły. Dyrektor szkoły B musi zasięgnąć opinii swojego OP, co mu możesz ułatwić przekładając prośbę tego OP o przeniesienie Cię z uwagi na wygrany konkurs

ola 1330-07-2019 16:55:15   [#05]

O dzięki Rzewa za odpowiedź. 

bobi36730-07-2019 17:05:56   [#06]

Rzewo powiedz mi jeszcze proszę czy dyrektor szkoły A może nie zgodzić się na wycofanie mojego przeniesienia?

Jacek30-07-2019 17:54:52   [#07]

może, ale po co mu to?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]