Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Plan Rozwoju Gminy a pomysły dyrektora
strony: [ 1 ]
Mada4526-06-2004 09:20:26   [#01]
podczas zakończenia roku szk. wpadł posłaniec z Gminy  z pismem zwracającym się do mojej szkoły  o zgłasznie propozycji zadań do Planu Rozwoju Lokalnego (oczywiscie na załączonych Formularzach) z terminem do 6.07.2004. Nauczycieli już wymiotło a ja siedzę i dumam. Ale czy mogę dumać sama, czy to ma sens i kto mi wytłumaczy o co tu chodzi? To,że ja sobie coś tam wymyślę i moze nic (jak zwykle) z tego nie być to wiem. Wiem, że chodzi o fundusze strukturalne UE.
Proszę mnie oświecic na ile mogę sobie pozwolić marząc i jak to ma się zpunktu widzenia szkoły.

a do wypełnienia przekazano bardzo brzydko skserowany Wniosek Inwestycyjny.
A może powinnam się czegos douczyć i o inwestycjach no bo ja "dyrektoreczka nie kumam" na co mogę sobie pozwolić a nie chcę sie pokpić.
Macia26-06-2004 09:30:17   [#02]

wiem coś o tym

u nas temat ruszył w kwietniu. Nazywało sie to strategia na rzecz rozwoju miasta i gminy do roku 2020. Kazdy miał dac propozycje dotyczące swojego podwórka oczywiście zgodnie z załączonymi drukami. Było tego sporo (3 etapy) łącznie ze szczegółami dotyczącymi np. szacowanych wartosci inwestycji. Można szalec wyobraźnią a czy cos z tego będzie to juz inna sprawa. U nas powiedziano wręcz że jesli dyrek czegos nie ujmie to potem nie ma szans żeby mu pozwolili to zrobić. Więc może szalej i ty na zasadzie wpisania poboznych życzeń może coś z tego wyjdzie?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]