Forum OSKKO - wątek

TEMAT: OPŁATA ZA GABINETY PROFILAKTYKI
strony: [ 1 ]
ellys24-06-2004 09:44:40   [#01]
Proszę o pomoc. Sprawa dotyczy opłaty za gabinety profilaktyki zdrowotnej istniejące w szkołach. Czy są przepisy regulujące wysokość czynszu płaconego przez lekarzy i stomatologów. Czy są przepisy pozwalające na zwolnienie z czynszu a ustalenie tylko kosztów za korzystanie z mediów? Gabinety pracują tylko na potrzeby młodzieży szkolnej.
janzg24-06-2004 16:28:24   [#02]

to zależy od organu

w nas w mieście za gabinety profilaktyki zdrowotnej istniejące w szkołach, szkoły "miejskie" takie opłaty pobierają a szkoły "powiatowe" nie pobierają - z tymi mediami bym nie przesadzał również.

Co innego gdy na terenie administrowanym przez szkołę "uprawia "się praktykę prywatną pod pozorem profilaktyki zdrowotnej. W takim przypadku "kosiłbym kasę"

joszka24-06-2004 17:30:48   [#03]

ostatnio słyszałem

że bez opłat żyć sie nie da.Powód - całkowite zwolnienie z opłaty Urząd Skarbowy chce podobno traktować jako darowiznę od kórej mozna naliczyc podatek.Realnie u nas stomatolog 5 zł od metra gabinetu i po naszej stronie ogólne sprzatanie ,pielegniarka 1 zł miesiecznie isprzatanie po naszej stronie. Pielęgniarka honorna babka jak usłyszała ,ze OKE chce płacic za gotowość do I pomocy powiedziała krótko: " od swoich nic nie biorę"-. To my w ramach gruzińskiego toastu rewanż: To my swojej siostrze w tym roku gabinet odmalujemy -a co!
AnJa24-06-2004 17:34:22   [#04]
Nie wiem co do łba US przychodzi - ani mie , ani mojemu organowi nigdy nie przyszło brać kasy od osoby czy instytucji, której obecność na terenie szkoły jest aż tak bardzo potrzebna.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]