Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Wypełnianie świadectw z wymiany plików...SOS
strony: [ 1 ]
Karolina22-06-2004 13:38:21   [#01]

Ściągnełam program napisany przez stachola, pięknie sobie zrobiłam podsumowanie, dane wprowadzone - nijak jednak nie widzę jak teraz doprowadzic do tego aby nadrukowywać na świadectwach. Otwoeram dokument w wordzie i nie wiem jak to się tam wstawi samo ;-))

Czy potzreba do tego umiejętności wyższych? Czy ktoś z was robił tak, czy wychodzi równo? Może Stachol coś podpowie?

Czy lecieć bo piękny nowy długopis i zacząc pisać? :-(

Zazdroszcze tym, którzy mają profesjonalne programy w sekretariacie :-(

Roman K22-06-2004 16:56:58   [#02]

Drugi rok cała szkoła drukuje wszystkie świadectwa (ok. 450 szt.), dobry efekt końcowy, ale niestety dużo problemów w czasie przygotowań (zaawansowanie komputerowe nauczycieli kłania się).

Mimo tego uważam, że drukowanie swiadectw jest dobrodziejstwem - szczególnie przy ocenie opisowej.

pozdrawiam

Roman_K

Karolina22-06-2004 16:59:49   [#03]

Roman - ale pewnie macie jakiś wyrafinowany program, to rozumiem... czy właśnie korzystasz z w/w ... ?

Jeśli tak..prosze o podpowiedzi.....techniczne;-)

Karolina22-06-2004 17:03:09   [#04]
np... jak wyłączyć drukowanie seryjne? nie moge tak, ponieważ 3 uczniów środku będzie miało egzaminy w sierpniu i nie wypisuje im świadectw narazie
Iwona122-06-2004 23:39:48   [#05]

Karolina

jesli jeszcze nie wypełniłas długopisem to polecam to; http://eduseek.interklasa.pl/artykuly/artykul/ida/3327
za darmo i bardzo podobny do takiego jakiego uzywamy w szkole za 300 zł. Niestety tej korespondencji seryjnej nie wytłumaczę, stąd próba pomocy w inny sposób
Karolina23-06-2004 01:40:09   [#06]

Iwona - dzieki ;-)

Właśnie skończyłam drukowanie - udało się, chyba w czymś podobnym jak polecasz ;-))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]