Forum OSKKO - wątek

TEMAT: promowanie z wyróżnieniem uczniów klas 6
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane21-06-2004 12:46:07   [#01]

Kochani, pomóżcie!

Skąd ja to wzięłam? Z jakiego rozporządzenia? Nie mogę teraz odnaleźć, a bardzo mi zależy na czasie. A może to już nieaktualne?

wiadectwo ukończenia z wyróżnieniem szkoły otrzymuje uczeń, który w wyniku klasyfikacji końcoworocznej uzyskał z obowiązkowych zajęć edukacyjnych wpisanych na świadectwie ukończenia szkoły (tzn. z obowiązkowych zajęć edukacyjnych realizowanych w najwyższej programowo klasie szkoły danego typu i obowiązkowych zajęć edukacyjnych, których realizacja zakończyła się w klasie programowo niższej danego typu szkoły) średnią ocen co najmniej 4,75 oraz co najmniej dobrą ocenę zachowania. "

Proooooszę o pomoc!!!!!

Joanna Berdzik21-06-2004 13:10:33   [#02]

to, to nie wiem skąd wzięłaś

 pewnie jakas interpretacja

zabawne, jest zwłaszcza to " to znaczy:"

;-))

mirek w21-06-2004 14:02:54   [#03]

Uwzględnić przedmioty zakończone w klasach programowo niższych

Ja tak zrobiłem i moi koledzy też.

Pozdrawiam

Mariola21-06-2004 14:57:15   [#04]

w szkołach

ponadgimnazjalnych jest tak jak napisał mirek.
Czyli u was chyba podobnie :-)
Grażyna21-06-2004 16:00:56   [#05]

Nie jest to niezgodne z prawdą, ale stanowi jakąś kompilację rozporządzenia o świadectwach, sama sprawdź:

§ 6. 1. Począwszy od klasy IV szkoły podstawowej uczeń szkoły dla młodzieży, który w wyniku klasyfikacji końcoworocznej uzyskał z obowiązkowych zajęć edukacyjnych średnią ocen co najmniej 4,75 oraz co najmniej dobrą ocenę zachowania, otrzymuje świadectwo szkolne promocyjne stwierdzające uzyskanie promocji do klasy programowo wyższej lub świadectwo ukończenia szkoły stwierdzającej ukończenie szkoły - z wyróżnieniem.

i

§ 8. 1. W świadectwach i dyplomach ukończenia szkoły oraz w świadectwach dojrzałości, o których mowa w § 5, w części dotyczącej wyników klasyfikacji końcoworocznej przeznaczonej na wpisanie zajęć edukacyjnych, wpisuje się obowiązkowe zajęcia edukacyjne i oceny końcoworoczne uzyskane w klasie programowo najwyższej, a w szkołach policealnych i pomaturalnych dla młodzieży oraz w szkołach dla dorosłych 

2. W świadectwach i dyplomach, o których mowa w ust. 1, wpisuje się również te obowiązkowe zajęcia edukacyjne i uzyskane z nich oceny końcoworoczne (semestralne), z których nauka, zgodnie ze szkolnym planem nauczania, zakończyła się w klasie programowo niższej (semestrze programowo niższym), z uwzględnieniem § 20.oceny semestralne uzyskane w semestrze programowo najwyższym.

Joanna Berdzik21-06-2004 20:27:37   [#06]

wiem, że jest kompilacją

napisałam, ze nie wiem skąd o ela "toto" wzięła

a kompilacja mi się podoba- ze wszystkimi tak mozna?
bo ja bym se niezłe potrafiła skompilować z kilku ;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]