Forum OSKKO - wątek

TEMAT: błędnie wydany akt nadania stopnia awansu
strony: [ 1 ]
Basik19-06-2004 13:58:27   [#01]

Poprzedni dyrektor wydał nauczycielowi akt nadania stopnia awansu bez uzasadnienia. Jego brak bywa powodem wzywania nauczyciela do uzupełnienia dokumentów. Więc wypisuję uzasadnienie wyjaśniając, że dyr. XY wydając akt w dniu ......., nie uzupełnił go o uzasadnienie, co niniejszym czynię. Ale jest drugi kwiatek - akt został wydany z błędną datą ( pomylony rok). Więc co ja mam dalej robić? Wyjaśniać, że i ta data jest błędna?

Ewa pewnie na zlocie - ona by na pewno coś poradziła. Proszę innych też radzących sobie w takich sprawach prawie tak, jak Ewa.

Ewa - jesteś wielka!!!

Macia19-06-2004 14:41:32   [#02]

Do Ewy mi daleko

ale tak sobie myślę że może n-el podniósł kwalifikacje i mogłabys mu wydać nowy akt. A jesli nawet nie podniósł to może mogłabyś i tak wydac nowy tej samej treści (i z prawidłowa datą) co poprzedni dodajac uzasadnienie. Akt możesz poprzedzic pismem przewodnim i dołączyc poprzedni akt. W nowym akcie piszesz aktualna date wydania.
mika19-06-2004 15:48:43   [#03]
Decyzja wydana z oczywistymi błędami zgodnie z KPA podlega sprostowaniu. Sprostowania dokonuje organ, ktory decyzje wydał. Organem w tym wypadku jest Dyrektor Szkoły a nie pan/pani xy. Zatem powinnaś wydać akt o prawidłowej treści opatrzony ówczesną datą ponieważ będzie niezgodność nazwisk na pięczące imiennej dyrektora nalezy dopisać klauzule: "sprostowania dokonano dnia.....(data bieżąca) i prafka.

ps informacje te podyktowała mi Ewa:)
Basik19-06-2004 18:50:06   [#04]
Kochane jesteście, dzięki
gera19-06-2004 21:31:50   [#05]

1.Też mam ten sam problem, a może jeszcze większy, bo .... może wiecie jak się pisze takie uzasadnienie do kontraktowego. Może jest jakiś wzór? Co powinno zawierać?

2. Czy nauczyciel uczący sztuki może awansować jeśli jest mgr wychowania muzycznego (SP).Ma 8 godz. sztuki i 2 zespół wokalny?

Proszę o pomoc.

gera19-06-2004 22:01:28   [#06]
Podnoszę wątek. Bardzo proszę o pomoc doswiadczone koleżeństwo. Wiem, że już nie mozecie czytać o awansie, a może jednak???
gera20-06-2004 00:04:58   [#07]

Znalazłam "uzasadnienie" i wiele innych dokumentów do postępowania na kontraktowego w wymianie plików. Polecam.

Nadal wątpię w kwalifikacje. Szkoda,że dopiero teraz.Martwie się czy nie narobiłam "bigosu".

gera20-06-2004 00:08:03   [#08]
Dzięki Basiu. Dopiero weszłam w pocztę. Pozdrawiam.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]