Forum OSKKO - wątek

TEMAT: awans-kontynuacja
strony: [ 1 ]
Robcio19-09-2018 16:25:15   [#01]

1.Mam kilku nauczycieli, którzy rozpoczęli staż na mianowanych/dyplomowanych w innych szkołach. Mają pozytywne oceny cząstkowe dorobku zawodowego z tamtych szkół-u mnie mogą kont. staż? Tak dla pewności pytam.

2. Jakie daty wpisujecie na aktach nadania st.awansu zaw. kontraktowego-czy datę komisji czy inna. Otrzymałem kilka aktów z innych gmin i w większości są to daty inne niż posiedzenia komisji. U nas w urzędzie na mianowanych wpisują datę posiedzenia komisji taką jak data wydania aktu.

rzewa20-09-2018 07:52:41   [#02]

1. oni nie mogą kontynuować stażu -> mogli rozpocząć staż u Ciebie, czyli złożyć wniosek z PRZ do 17.09 wraz z informacją, że jakiś okres stażu już zrealizowali w poprzedniej szkole i przedłożyć uzyskaną tę ocenę, by można było zaliczyć im ten okres i wyznaczyć wcześniejszą niż normalnie datę zakończenia stażu - art 9f ust 2 KN

2. wpisuje się datę sporządzenia aktu -> jeśli ktoś sporządza akt od razu w dniu posiedzenia komisji to będzie to data posiedzenia komisji, a jeśli później, to będzie to data późniejsza -> jest to data uzyskania stopnia awansu, niezależnie od tego kiedy akt zostanie wręczony

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]