Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wakacje z przygodą
strony: [ 1 ]
Mariola17-06-2004 20:15:16   [#01]
przepraszam, że będzie trochę prywatnie ale mam pytanie:
czy ktoś z piszących na forum był kiedyś w Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej w Schronisko PTTK w Srebrnej Górze?
Chcę tam wyłać swoje dzieci w wakacje. Ponieważ jest to wyjazd przez biuro, chciałabym żeby ktoś tak bardziej od serca napisał jak tam jest?
Chodzi mi o opiekę,warunki mieszkalne itp...
Kurka, niedawno gdzieś pisaliśmy o tamtych okolicach ale nie wiem gdzieto było.
Czekam na jakieś informacje :-)
Majka17-06-2004 20:26:10   [#02]
Czy chodzi ci o biuro, które organizuje np. obozy dla graczy RPG, miłosników fantasy itd.? Jeśli tak, to odpowiem na priv....
Mariola17-06-2004 20:59:21   [#03]

Majka

chodzi mi o to czy faktycznie to jest takie ciekawe i zorganizowane na odpowiednio dobrym i odpowiedzialnym poziomie?
W ogóle to dawaj na priv to co wiesz ;-)
marg18-06-2004 00:44:26   [#04]
Tak, byłam z dzieciakami już trzy razy, napisz na priv, to podam więcej informacji
Mariola18-06-2004 06:26:48   [#05]

napisałam

tylko, że mi chodzi dokładnie o kolonie tam organizowane a nie o wspólny wyjazd z dziećmi.
Ale interesują mnie każde informacje, bo może wybiorę się tam z klasą?
Będę wdzięczna za każdą wiadomość :-)
TereKlo18-06-2004 09:42:58   [#06]

Srebrna Góra to ode mnie za lasem i przełęczą.....

Nie wiem co pisze biuro i co obiecuje - napisz - gdzie, w jakim ośrodku są proponowane. Możesz na priva.
W Srebrnej Górze bywałam nie mieszkając tu - byłam z dzieciakami z podstawówki na zielonej szkole, a teraz tu mieszkam - powróciłam w prawie rodzinne strony. Jest tu tyle atrakcji, że można zapewnić urozmaicone zajęcia na conajmniej 2 tygodnie. No i atrakcje Gór Sowich z jednej strony przełęczy Srebrnej i Gór Bardzkich z drugiej - są do podziwiania cały rok.
TereKlo18-06-2004 09:45:58   [#07]

ale gafa!!!

Przecież napisałaś, że kolonie w Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej Schronisko PTTK w Srebrnej Górze!!!
Oni mają bardzo dobrą opinię.
marg18-06-2004 19:26:29   [#08]

Nie chciałam tu robić jakiejś specjalnej reklamy, ale inni piszą, wiec też się dzielę kilkoma uwagami (choc nie wiem do końca, czy tu na forum można) z trzech wycieczek z moimi uczniami.

Kolonie, obozy, obsługę wycieczek prowadzą te same osoby. Zakwaterowanie kolonistów w schronisku, więc warunki schroniskowe (sale wieloosobowe, łóżka piętrowe), ale przez ostatnie dwa lata ostro remontowali, więc raczej czysto i przyjemnie. No i ta sympatyczna atmosfera - bez porównania z jakimkolwiek pensjonatem na wysoki połysk. Po prostu robią to trochę "zakręceni" (pozytywnie) ludzie, którzy pasjonują się tym:-).

A co ważne, to bardzo duży (wielki!) nacisk kładą na bezpieczeństwo.

Uważam, że mimo zjazdów na linie z 30 metrowego wiaduktu, wspinaczek, kontaktu z bronią i włóczenia się nocą po górach jest tu bardziej bezpiecznie niż na "zwykłych" koloniach. A jakie zostają wrażenia dla dzieciaków!

Grażyna18-06-2004 19:41:13   [#09]
dajcie namiary na to miejsce!
Mariola18-06-2004 20:37:01   [#10]

no tak

ja pytałam o kolonie czyli o ty jak wygląda impreza wtedy gdy dzieci jadą same.
Podejrzewałam i okazało się to prawdą, że wycieczki, zielone szkoły itd są świetne bo propozycje zajęć są naprawdę interesujące.
Niestety na priv otrzymałam od różnych ludzi informacje, że na koloniach jest odrobinę inaczej.
Zajęcia są napradę świetne, niestety opieka poza zajęciami (szególnie nocą) podobno daje wiele do życzenia.
Ponieważ ode mnie jest to naprawdę daleko to nie mogę zaryzykować tego, że będę jechała po dziecko w trakcie kolonii i zdecydowaliśmy, że dzieci tam nie pojadą.
Natomiast jestem przekonana, że wyjazdy z klasą i własnymi opiekunami muszą być bardzo ciekawe :-)
Nie chodziło mi tu o robienie nikomu ani dobrej ani złej reklamy.
Kolonie te nie są ani tanie, ani blisko. Chciałam dowiedzieć się jak tam jest naprawdę i dziękuję wszystkim , którzy do mnie napisali.
Owszem trochę mi żal, bo dzieciaki się rozochociły ale no cóż, może gdyby były trochę starsze to zaryzykowałabym a tak niestety muszą poczekać.

Grażynko, wrzuć sobie w wyszukiwarkę i wszystko jasne.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]