Forum OSKKO - wątek

TEMAT: CO ZE ŚCIEŻKĄ AWANSU DLA DYREKTORA
strony: [ 1 ]
Konto zapomniane16-06-2004 12:24:26   [#01]
Jestem świezo upieczonym mianowanym. Od września będę dyrektorek szkolego ośrodka. Czy to prawda, że aby złożyć wniosek na dyplomowanego muszę mieć staż dyrektorski 3 letni? Jakie mnie jako dyrektora będą mogły obowiązywać przepisy? Poradzicie?
Elusia16-06-2004 15:35:05   [#02]
KN i rozp. o awansie. Jak wszystkich ;-))
ewa bergtraum16-06-2004 17:25:38   [#03]

Biedactwo, Ty moje

Elusia potraktowała Cię jak starego Forumowego wyjadacza, który nagle czegoś zapomniał i chciała Ci pomóc. A Ciebie tata dyrektor wczoraj umieścił na liście: serdecznie witam :-). Do tego od września będziesz dyrektorek :-), gratuluję. Ja z tych powolnych, więc wyślę pod Twoim adresem odpowiedź dokładną, ale cierpliwie poczekaj. Aha, widzę, że jesteśmy z jednego klubu (kiedyś powiem jakiego). Na forum nie piszemy wielkimi literami, oprócz przypadku, gdy reguły ortograficzne tego wymagają. Pozdrowienia.

maeljas16-06-2004 17:27:38   [#04]

- po pierwsze - gratulacje i życzenia powodzenia na stołku dyrektora

- po drugie - o ile będziesz w stanie po 2 latach i 9 miesiącach patrzeć na papiery - to złożysz wtedy wniosek i dołączysz do niego teczuszkę z dowodami,że spełniasz wymagania na nauczyciela dyplomowanego (jako dyrektor nie odbywasz stażu - napiszesz za to sprawozdanie z 2 lat swojego "dyrektorowania")

Powodzenia

Elusia16-06-2004 17:57:28   [#05]
no sory.... ;-)))
Marek Pleśniar16-06-2004 19:07:54   [#06]
czyli właśnie zapłaciłeś pierwszą cenę dyrektorowania:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]