Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Co z tym OKE ?
strony: [ 1 ]
Wioleta D14-06-2004 19:41:24   [#01]
Dlaczego tak trudno dostać się w dniach ogłaszania wyników na stronę OKE? To znaczy wiem dlaczego ,za dużo ludzi chce ale... czy ktoś nie mógł pomyśleć o rozwiązaniu sytuacji. Przecież podobny problem był w maju , kiedy uczniowie podstawówek chcieli się dostać na tą stronę. Być może jestem niecierpliwa ale strasznie mnie złości złe rozwiązanie techniczne sytuacji. Niby jesteśmy tacy nowocześni ( internet itp) a tu ... bomba. Czy nie można było tego rozdzielić i zakodowane wyniki umieścić na stronach kuratoryjnych. Głosy byłyby rozłożone i nie byłoby takiego tłoku.
Iwona114-06-2004 21:05:05   [#02]

a co ?

na stronach zakodowanych są już indywidualne wyniki (OKE Gdańsk mnie interesuje)
Wioleta D14-06-2004 22:01:07   [#03]
A owszem , może w Gdańsku. Do OKE w Krakowie nie można się zalogować bo nie można dostać się na stronę.Jak podali zakodowane wyniki w podstawówkach dostaliśmy się w szkole dopiero po dwóch dniach od dnia uruchomienia serwisu
AMS14-06-2004 22:28:21   [#04]
to dwie różne instytucje, etaty itp. a to że serwer mają "pojemny" to już nasz problem. tylko cierpliwość nas ratuje. wyniki można odczytać w nieokreślonym terminie i nic się nie zawali. wyobraź sobie podobną sytuację kiedy trzeba dotrzymać terminu przesłania tam danych i nie można ? a tak było pamiętam jesienią.
Maryśka214-06-2004 23:37:50   [#05]
A ja miałam dzis wyjątkowo szczęście , bo na OKE Kraków zalogowałam się już dziś około 10.00 i wydrukowałam wyniki.
Wioleta D14-06-2004 23:41:19   [#06]
Wiem, że nic się nie zawali i już zdążyłam się przyzwyczaić do tej naszej rzeczywistości. Nie zmienia to jednak faktu , że denerwują mnie takie wpadki , które co chwilę wyskakują. I chciałam dać upust swojej złości
Tera15-06-2004 16:55:02   [#07]

No to górą OKE POznań ;-)

Wyniki i to "papierowe" mieliśmy już pod koniec ubiegłego tygodnia.

"Elektroniczne" odpowiednio wcześniej:-)

Magosia15-06-2004 17:46:29   [#08]

Wchodzimy o 2 w nocy

i mamy wyniki. jak się jest mamą dyrektorką, to się czeka północy, po 12 luźniej i można się dowiedzieć. Mój syn wydrukował swoje wyniki o 1 w nocy, koleżanka matematyczka siedziała do 2 i całą szkołę mamy. Takie ci u nas zacięcia do nocnej pracy. A co;-)
Ale dzisiaj od rana mam dobry humor po tych wynikach:-)))
OKE -Kraków
Iwona115-06-2004 22:43:37   [#09]

ja dzięki wam weszłam

na stronę (bez czekania) , wyniki wydrukowałam, ale zainteresowanie nikłe-"po co się spieszyć, poczekamy na papierowe-te jakieś takie na sześć części podzielone" :-)) ( tylko dzieciaki chciały wiedzieć, chociaż niektórzy wychowawcy troche pokręcili części). Tyle razy już sobie obiecywałam, że nie będę się wtrącała, ale jak wy macie wyniki to też chciałam!!! (moje prywatne dziecko jeszcze nie ma- u nich też pewnie czekają na te jedynie prawdziwe-papierowe)
47andrzej16-06-2004 11:11:09   [#10]

Mnie się zdaje, że jest bardzo łatwe rowiązanie tego problemu. Pierwszego dnia należy udostępnić wyniki tylko dyrektorom, którzy przekażą wyniki uczniom. Przecież dla dzieciaków jest ważna tylko ilość zdobytych punktów.

fredi16-06-2004 18:45:31   [#11]
jak w krakowie sprawdzić kiedy dokadnie zdają egzamin zawodowy poszcególni uczniowie ?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]