Forum OSKKO - wątek

TEMAT: teczka kontrakowego
strony: [ 1 ]
Tadek14-06-2004 18:15:13   [#01]

Koniec czerwca - mam prośbę jak optymalnie powinna wyglądać teczka N kontraktowego na mianowanego.

Dziekuje w imieniu kol.

Małgoś14-06-2004 18:17:28   [#02]

mam!

ładnie opracowane i w kolejności

pod dyktando KO

ale ..w pracy, więc moge wysłac jutro

violka14-06-2004 18:54:46   [#03]

Małgoś

proszę, prześlij i mnie
zgredek14-06-2004 19:00:47   [#04]

a co Wy tam chcecie tak strasznie układać?

§ 7. 1. Dokumentacja załączona do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego lub egzaminacyjnego powinna, z zastrzeżeniem ust. 2, obejmować:

1) dokumenty potwierdzające posiadanie kwalifikacji zawodowych lub poświadczone kopie tych dokumentów, a w przypadku nauczyciela kontraktowego i mianowanego - akt nadania stopnia awansu zawodowego,
2) zaświadczenie dyrektora szkoły o wymiarze zatrudnienia nauczyciela oraz zajmowanym przez niego stanowisku w okresie odbywania stażu; w przypadku nauczyciela, który w okresie odbywania stażu zmienił miejsce zatrudnienia, oraz nauczyciela zatrudnionego w kilku szkołach, w każdej w wymiarze mniejszym niż połowa obowiązującego wymiaru zajęć, łącznie w wymiarze co najmniej połowy obowiązującego wymiaru zajęć, należy załączyć zaświadczenia ze wszystkich szkół, w których nauczyciel był zatrudniony w okresie stażu, o ile nie jest możliwe udokumentowanie zatrudnienia świadectwami pracy,
3) zatwierdzony plan rozwoju zawodowego oraz sprawozdanie z jego realizacji,
4) ocenę dorobku zawodowego za okres stażu,


3. Do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego lub egzaminacyjnego nauczyciele mogą załączyć, poza dokumentacją wymienioną w ust. 1 i 2, inną dokumentację świadczącą o ich osiągnięciach zawodowych.
annah14-06-2004 22:20:38   [#05]
jesteśmy ciekawe co KO napisało ;)
jerzyk14-06-2004 22:42:25   [#06]
może by tak do wymiany plikow - co?
Małgoś15-06-2004 07:46:33   [#07]
wysyłam do wymiany plików: AWANS ZAWODOWY – DOKUMENTY

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]