Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ciepłe wakacje
strony: [ 1 ]
Ank13-06-2004 12:06:55   [#01]

Ja wiem, że nie mamy uprawiać tu żadnej reklamy, może więc ktoś odezwie się na moją pocztę?

Może ktoś ma jakiś pomysł na niedrogie (na przeciętną dyrektorską kieszeń) wakacje nad ciepłym morzem? Muszę tam zabrać 4 osoby, więc samolot ze względów ekonomicznych odpada - chętnie pojedziemy samochodem a najchętniej z jakimiś rodakami bo raźniej w drodze. W grę wchodzi zarówno lipiec jak i sierpień.

Pomóżcie bo ani czasu na myślenie ani pomysłów nie mam za to posiadam mnóstwo problemów w pracy i innych kłopotów własnych.

violka13-06-2004 13:22:54   [#02]
podobno Bułgaria najtańsza w tym roku
AMS13-06-2004 16:56:30   [#03]
jakbyś czasem blisko granicy słowackiej mieszkała (to niekonieczny warunek) to przez biura podrózy z tego kraju jest zdecydowanie taniej wyjechać na południe. niestety nie mam kontaktów ale może je uskutecznię po niedzieli i odezwę się jak coś znajdę, pozdrawiam.
Grażyna13-06-2004 20:27:03   [#04]
nie wiem za ile chcesz pojechać, ale moja siostra jedzie do Chorwacji (4 osobowa rodzina, 10 dni, lipiec) i płaci za apartament (pokój + kuchnia z miejscami do spania, wc, prysznic) 1 500zł. Do tego trzeba doliczyć dojazd samochodem + wyżywienie. Ja zabieram na takie wyjazdy słoiki z mięskiem (zapeklowane - szybki obiad), próżniowo zapakowane wędliny i w zasadzie jestem na miejscu niezależna (kupuję pieczywo, owoce)
panda13-06-2004 21:18:15   [#05]

ciepłe morze

Mam już wykupione wczasy drogie, ale nie po to o nich piszę, żeby drażnić. Coroczny dobry wypoczynek to dla mnie priorytet. Chciałabym tylko powiedzieć, że od lat latam i kalkuluję ceny. Ze względu na pesymistyczne prognozy pogody zdecydowałam się parę dni temu na drugi wyjazd. Nie może on jednak kosztowac dużo, bo jest nadprogramowy i planowany w ostatniej chwili na sierpień. Szukałam tanich możliwości. A ponieważ mam tym sprawić frajdę wnukowi, więc nie jest dla mnie istotne czy tam już byłam czy nie. Salkuluj sam (sama?). Dojazd nad ciepłe morze w moim przypadku (Mazury) to dwa dni w jedną i dwa w drugą stronę. Po drodze trzeba tankować (nawet jeśli gaz to kosztuje), jeść i spać, jeśli mam miec siłe cieszyć się z wyjazdu. Podliczenie kosztów i czasu sprawia, że lot w rezultacie okazuje się tańszy. Śledź oferty last minute. Obecnie za 800-900 zł masz wczasy z wyżywieniem, lotem i klimatyzacją, np. w Turcji (lub na Rodos) z Neckermanna, podobnie wygląda oferta EccoHoliday. Oba biura mogę polecać jako wiarygodne. Sama będę polowała na Turcję. Byłam. Jest urocza i tania w pobycie a Turcy serdeczni, czego nie mogę powiedzieć o Grekach. Polecam strony obu biur (duże, stare, raczej nie padną). Prywatnie nie polecam Triady, która ma niezłe ceny ale stosuje złodziejskie praktyki (np. bardzo często zawozi turystów do innego niż wykupiony hotelu.;-((..

Spróbuj skorzystać z linków: http://www.eccoholiday.com/ www.neckermann.pl http://www.maax.pl/o.asp?ro=la&kol=1

2katarzyna13-06-2004 22:21:17   [#06]
A my jeździmy do Bibione (między Wenecją i Triestem). Dość duże miasto turystyczne, sporo atrakcji, plaża najładniejsza nad całym Adriatykiem.Teraz jest dość późno, aby wybierać z katalogu, ale możesz jechać w ciemno. Zawsze coś znajdziesz. Agencji turystycznych jest tam bez liku. Ceny przyzwoite.  Apartament z basenem - około 3 tys. zł, a bez basenu dużo taniej. W środku kuchnia z lodówką, talerze, szklanki, korkociąg...Mięso bierzemy w słoikach + makaron lub ryż. Chyba że wolisz restauracje.
gra13-06-2004 23:53:40   [#07]
Jakoś nie mam przekonania do ofert biur turystycznych i od 17 lat wyjeżdżam z rodziną nad ciepłe morza bez posredników. Przyczepa na hak, pare euro do kieszeni , atlas na kolana i w drogę. Zwiedziłam prawie całą Europę z przysłowiowe kilka euro. Trzeba jednak ten rodzaj turystyki lubieć i akceptować. Warunek to dobra, dobrze wyposażona przyczepa. Śpimy na wielkich stacjach benzynowych. Tu znajdziecie wszystko - prysznic, toalety, sklep (troche droższy niż poza stacją). Polecam te, które są w zachodniej Francji. Polecam również  francuskie wybrzeże Atlantyku w okolicach Biarritz. Camping "Chevalius" jest w miare tani, a pobyt nad oceanem pozostawia niezapomniane wrażenia. Polecam również pobyt na campingu w okolicach Mont Sain Michael i wieczorne przypływy. Wrażenia niesamowite.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]