Forum OSKKO - wątek

TEMAT: czynnosci administracyjne nauczyciela
strony: [ 1 ]
Gaba12-06-2004 13:39:43   [#01]

- sporo nad tym myślę, i - mam mocne przekonanie, że nauczyciele zachowują się czasem dziwnie i naiwnie, a szkoła jest jednak urzędem, który jednak musi wykonywać terminowo i bardzo rzetlenie obok wszystkich statutowych obowiązków czynności administracyjne... niektóre są zdziwione, że czegoś nien robi woźna, sekretarka dyrektorka!

- ma to ktoś z Was jakoś to zebrane? O coś takiego na kształt Małgosinego wypełniania dziennika.

- kręcę już tylko w poprzek głową, jak widzę kolejną panią, która nie wie, że podania się przynosi w dwóch egzemplarzach, że powinna to czy tamto... ręce mi opadły ze zmęczenia.

- patrzę też na przydział czynności sekretarki (mam taki od HeniaB) i - gdzieś się to wszystko pitfasi, jest jakieś takie niedookreślone.

Helena S12-06-2004 13:53:09   [#02]

zebrane nie mam,

ale jak nikt madrzeszy nie ma to może w lipcu coś zbiorę. Też nie mogę znieść zdziwionych oczu niektórych osób. Teraz nie mam czasu. Pewnie HeniuB ma, może da. A o tym Małgosinym dzienniku to gdzie szukać? Gaba, Ty się naprawdę na tego ministra nadajesz!! Jak nie wiem kto się nadajesz. Widzisz tyle dziur i dziureczek ( w prawie i w życiu - tak ogólnie, bez podtekstów), masz poczucie humoru i bbbbbbbbbbaaaaaaaaaarrrrrrrrdddddddzzzzzzzooooo pracowita jesteś!!!!!!!! No to teraz mi napisz gdzie to o dzienniku
Gaba12-06-2004 14:39:20   [#03]

eee, nie żartuj tak publicznie, to może być źle odebrane -

i nie pochlebiaj - tu potrzebny jest silny i zdeterminowany facet, z charyzmą i wizją, posłannictwem - takiego niestety kandydata nie ma i... jeszcze musi mieć dorobek naukowy, wydaje mi się, że co najmniej doktorat. Ale może go sobie wychowamy?
violka12-06-2004 23:04:54   [#04]

gaba ;-))

silny i zdeterminowany facet, z charyzmą i wizją, posłannictwem

toż to wypisz, wymaluj nasza Gaba !

Helena S13-06-2004 12:24:40   [#05]

Gdzież bym śmiała

żarty sobie stroić publicznie!? A i pochlebianie jest mi obce i mnie także mierzi. Ten pomysł wykluł się przecież już znacznie wcześniej na innym wątku - nie czytałaś? A co cię napadło z tym facetem, to już zupełnie nie wiem! Człowiek się liczy, jego odwaga i kompetencje. A co ma tytuł naukowy do bycia ministrem? Może i ma, ale to dodatek i potwierdzenie ambicji i pracowitości w jakiejś wąskiej dziedzinie. A tu trzeba patrzeć szerzej. Myślę, że spektrum widzenia masz rozległe. No i ten Charakter!  Nie obawiaj się o odbiór społeczny, bywa zmienny. A wychowywanie ministra jakoś mi nie leży. To już musi być sam z siebie i z domu wychowany człowiek. Więcej wiary w siebie! Pozdrawiam. Helena.

PS A o tych dziennikach Małgosinych to mi nie odpowiedziałaś!

Żaczek13-06-2004 12:27:36   [#06]

Gaba..

... jak to Gaba. Zawsze była zdeterminowana.:-)
Jasiek13-06-2004 16:30:21   [#07]

Dziennik

 Jest w wymianie plików - druki Małgoś p1 pod datą 14 listopada 2003

http://www.vulcan.edu.pl/forum/do_pobrania/index.php?category=5&sortby=dd&page=2

Pozdrawiam :-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]