Forum OSKKO - wątek

TEMAT: ocena pracy a właściwie jej brak
strony: [ 1 ]
bogna11-06-2004 10:04:45   [#01]

Proszę - poradźcie:

W jaki sposób dyrektor szkoły może skutecznie domagać się oceny swojej pracy?

Od złożenia wniosku o dokonanie oceny - minął ponad rok.

Jedyne co dyrektorowi udało się otrzymać,

to pisemne wyjaśnienie z KO,

że oceny nie można dokonać

"wobec braku porozumienia między KO i organem prowadzącym".

Marek Pleśniar11-06-2004 11:11:41   [#02]

?

pisać do MENIS

beera11-06-2004 11:18:03   [#03]

wiecie co...

kurcze-

oceny ma dokonać okreslony organ w okreslonym terminie

skarzyć- popieram marka

Maryśka211-06-2004 11:55:05   [#04]

Organ ma bodajże trzy miesiące na dokonanie oceny.

Pozostaje więc tylko wyższa instancja.

bogna11-06-2004 12:02:23   [#05]
chciałam się upewnić - czy skarga do Wojewody czy do MENiS :-(
hanabi11-06-2004 12:25:19   [#06]

podpowiem jaki bedzie dalszy ciąg

pisz na priva, pozdrawiam
bogna12-06-2004 19:33:39   [#07]

hanabi

jestem bardzo ciekawa,

napisałam na priva.

Adams14-06-2004 20:12:42   [#08]
tekst usunięty, ze względu na fakt naruszania dóbr użytkowników
Marek Pleśniar
Adams14-06-2004 20:23:39   [#09]
tekst usunięty, ze względu na fakt naruszania dóbr użytkowników
Marek Pleśniar
Gaba14-06-2004 20:34:50   [#10]

Wiesz...

- ja tam Twoich buziaczków nie chcę - może i Bogna kogoś reprezentuje, może jest i przekręt, może - ale nikt nie zasługuje na taki ton.

Ten i taki ton obraża mnie!

Powiem Ci zrobiłabym ja -

1. nic - niech się przeciwnik, jak zrozumiem, sam dopytowuje... - ma poprostu takie prawo... nawet jeżli nie ma racji.

2. nic - bo by mnie obraził taki ton, bym się zniżyła do poziomu jadowitości...

3. nigdy bym też z nie wchodziła w sprawy nazwiskowe, osobowe, osobiste - od tego są drzwi gabinetów - tam się załatwia najgorsze rzeczy.

 

w takich razach czytuję Herberta - "Potęgę smaku"!

Joanna Berdzik14-06-2004 20:41:10   [#11]

zostalo zadane pytanie, bez podawania jakiegokolwiek tla, mogącego na przyblizać kontekst.

Pytanie, ktore nikogo nie obraża, niczego więcej poza prostą odpowiedzią nie wymaga.

Uważam, ze odpowiedź na nie nabrała formy osobistej nagonki, przy tym dostarczyła informacji dośc osobistych i nieoczekiwanych. Oskarżenia, ktore padają mają dość wazki kaliber, nie do konca ich miejsce jest na tym forum.

Uwazam, ze miejsce takiego wątku to raczej "niepamięć"

Można go usunąć?

Adams14-06-2004 20:46:32   [#12]
Gaba - masz racje. Nie powinienem pisać w takim tonie. Ja nie używam nazwisk - to mojego nazwiska uzywa ...bogna. I stąd moje ostre slowa. Myślałem, że ten temat jest zakończony. Nie chce psuć zabawy i dyskusji zarazem . Zobacz wątek .. niemoralna propozycja - Jak masz czas. Myślę, że Twoje słowa są trafne i chyba dam sobie spokój z DDD i ............ szkoda czasu. Dzięki
zgredek14-06-2004 20:50:33   [#13]
dlaczego asiu usunąć?

przecież wypowiedź Adama jest świtnym przykładem nieznajomości prawa oświatowego przez osobę, która oświatą zajmuje się z urzędu
beera14-06-2004 20:54:53   [#14]

bowiem

ten post narusza dobra osobiste Bogny

poza tym, ze jest na coś przykladem, sprawia tez przykrośc, obraża, narusza dobra, jest pomowieniem wręcz. Dla mnie to ważne- właściwie wybrać...

Adams14-06-2004 20:55:02   [#15]

Joanno - jestem za  Twoim pomysłem. Tylko czy ...bogna zajmie sie swoimi problemami i przestanie używać mojego nazwiska. Jak mam się bronić? Moge tylko operować faktami. Ale w tej formule chyba to nikogo nie interesuje. To wlaściwie dialog między mną a ...bogną i nie powinienem innym zabierać tym czasu.

Adams14-06-2004 21:00:11   [#16]
świetnie, Zgredek napisz coś o tym dlaczego wnioskujesz o nieznajomości prawa. Tekst jest czytelny
Adams14-06-2004 21:09:39   [#17]
asiu też masz rację - tekst specjalny. Bo może ...bogna w końcu coś zrozumie i przestanie naruszać moje dobra osobiste. Każdy ma do nich prawo.   Dla dobra sprawy część wątku zostala zdjęta Tak będzie lepiej
bogna14-06-2004 23:42:42   [#18]

Panie Adamie

Słusznie Pan zauważył,

że ewentualny dialog między Panem a mną

nie powinien zabierać innym czasu.

Jeśli więc chciał Pan mi coś przekazać,

to proszę to uczynić na priva,

gdyż tutaj nie zdążyłam przeczytać pańskich rozważań.

bogna@konin.lm.pl

hanabi15-06-2004 12:33:29   [#19]

Adams

chyba reaguje zbyt nerwowo bo nie doszukałam sie w tym poście żadbnych nazwisk czyżby działanie w myśl zasady uderz w stół a nożyce sie odezwą?
gosienka15-06-2004 18:31:02   [#20]
Sorry , ale może ten wewnętrzny temat warto by przenieść na rozmowę w cztery oczy? / dosłownie/ , bo zastanawiam się czemu ma służyć podnoszenie watku przez Bognę i odpowiedzi Adamsa na forum. Nie doprowadza to do rozwiązania problemu / a temu chyba powinno to służyć/ , następuje tylko nakręcanie się i angażowanie w to innych. Zawsze uważałam , że problemy należy rozwiązywać rozmawiając. Wszyscy poełniamy błędy, wyjaśniajmy je więc ale rozmawiając ze sobą. Problemu  nie rozwiąze się przez Forum .Jeżeli kogoś tym postem uraziłam - przepraszam
nn15-06-2004 18:44:04   [#21]
Nie wiem o czym piszecie w swoich sekretnych mailach. Albo ktoś chce uzyskać konkretną odpowiedź, albo szuka negatywnych cech u swoich organów. Jeśli się napisało "A" to proszę i dalej. Pozdrawiam. Roman.
fredi15-06-2004 20:09:05   [#22]
tekst usunięty, ze względu na fakt naruszania dóbr użytkowników
Marek Pleśniar
czyżby kolejny Banita ?
 a tak fajnie było bez "polityków"
Gaba15-06-2004 20:24:35   [#23]
Marek, usuń też nr 10 - przecież to jakiś smrodek umoralniający!
Marek Pleśniar15-06-2004 20:37:54   [#24]
:-)))))
fredi15-06-2004 21:13:29   [#25]
a ja myślałem, że tzw. decydenci maja tak dużo waznych spraw do załatwienia, ze na niepotrzebne dyskusje nie mają czasu. Widzę, ze jest inaczej.
 
moze trzeba zostać ( tym co ma czas)
Jersz15-06-2004 21:56:29   [#26]

W obronie Adamsa

Adam nie kryje się za nikiem. Znamy jego nazwisko, imię, stanowisko. Szkoda, że na takie tematy, tak szczegółowo dyskutowałeś. Na to rzeczywiście jest miejsce za zamkniętymi drzwiami gabinetów.

Ale, ale .. to bogna wywołała Adama z nazwiska.

Możemy wykasować ten wątek, kolejny wątek ale do czego to doprowadzi?

Jersz

Wypowiedź umieszczona w wątku: niemoralna propozycja

bogna 10.06.2004 16:21 [#99]
mam kaca - moralnego :-(

Mam strasznego kaca moralnego :-(((

Pan wicestarosta A. Stocki spełnił daną wyżej obietnicę:

"Razem z panią dyrektor z Kuratorium " odchodzi " jej koleżanka - Pani wizytator X".

Faktycznie - Pani Wizytator właśnie przestała pracować w dolnośląskim KO.

Mam wyrzuty sumienia - może gdybym nie podała nazwisk w tym wątku -

karząca ręka pana wicestarosty nie dosięgnęłaby Pani Wizytator?

------------------------------

Zapowiadany przez pana wicestarostę "n o r m a l n y konkurs" na dyrektora PZS - będzie w przyszłym tygodniu.

Jakoś dziwnie pewna jestem jego wyniku :-(

Marek Pleśniar15-06-2004 23:06:02   [#27]

Przypomina się taka historia - jak idzie para staruszków i babcia nagle dziadka BUCH w łeb torebką.

- Za co duszko?

- za to żeś sie wtedy w trzydziestym szóstym obejrzał na ulicy za jedną dzierlatką!!

-------------------------------------------------

"Możemy wykasować ten wątek.."

A proszę o odpowiedź czemu TEN wątek?

I po co tu ten cytat z innego wątku znów popularyzujący nazwisko starosty? To jakaś plotkarska zabawa?

Jesteś JEDYNYM który go tu użył (użył imienia i zacytował nazwisko z innego w ogóle wątku). Bogna ani nikt inny nie. Sprawdź dobrze. Jej tekst jest w #1. Spytała merytorycznie. A czy jest jakiś kontekst tego - nie nasza rzecz skoro go tu zataiła.

To co - już nigdy nie może Bogna o nic pytac bo się staroście skojarzy i jej dowali wygrzebywaniem bebechów z dawnych czasów? Ile tak ma trwać? Rok wystarczy? Trzy lata?

Inni też się mają bać? A może czytają wójtowie z innych gmin i ich dyrektorzy i nauczyciele tez mają się ukrywać? Przypomnę. W konflikcie organ - dyrektor/nauczyciel to organ ma przewagę. I dlatego to jemu najpierw nalezy patrzyć na ręce. Tak jak dorosłemu w kontakcie z dzieckiem a kotu z myszą. Wyjątkiem jest pchła na psie;-)

To podstawowa zasada w demokracji - kontrolować czy "wadza" nie przesadza. Tym się między innymi zajmujemy w OSKKO przecież? Nie?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]