Forum OSKKO - wątek

TEMAT: analiza pracy zespołów przedmiotowych
strony: [ 1 ]
Gaba10-06-2004 08:37:50   [#01]

- chcę zadać takie zadanie przewodniczącym na sierpień - poitem chcę napisac raport, mam wiele pomysłów i - niepokojących sygnałów, informacji, chcę zbadać jednym slowem funkcjonowanie zespołów przedmiotowych, przypatrzeć się roli członków, przewodniczącego. Mam zespół, że wszytsko się, mam zespół, że: oni nie, bo... bo onie, bo... - ;-(

 

- macie arksze badawcze, ankiety - może na tle innych zespołów panie się ockną?

violka10-06-2004 21:02:36   [#02]

też się zastanawiałam jak to badać

najprostsza metoda - obserwacja i wychodzi, że zespół działa na papierze

co z tym dalej? trzeba by jakoś zweryfikować te wyniki

na razie wymyśliłam tyle, że kiedy n-le piszą na koniec roku tzw. samochwałki (określenie Jacka) to mam punkt dla przewodniczących zespołów: najważniejsze zadania wykonane przez zespół w danym roku szkolnym

w tym roku dodam do tego jeszcze analizę dokumentacji zespołu

jestem ciekawa jakie pomysły mają inni

Dorsto10-06-2004 23:33:02   [#03]

Gaba, chyba mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ;-).

U nas każdy zespół samokształceniowy składa co pół roku sprawozdanie z własnej działalności. Oprócz tego są protokoły zebrań. Wg mnie wystarczy tych papiórków w zupełności.

Gaba11-06-2004 05:58:48   [#04]

"Gaba, chyba mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ;-)" - no chyba właśnie mam, bo właśnie nie wiem, o chodzi... - za późno się obudziłam...

-nie chodzi mi o protokoły, chodzi mi o analizy  (nie zespołu bla - bla - bla) - ale taki arkusz - moje panie z jednego zespołu są soba zachwycone nie robiąc nic, jeszcze dwie młode nauczycielki mi przekabacają.

- chciałabym pokazać takim arkuszem, o co chodzi - gdzie są punkty newralgiczne, pokazać pracę zespołów - jej sepcyfikę, dynamikę...

 

- mam bardzo dobre arkusze do wf - szukam pomysłu na ocenę pracy zespołu.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]