Forum OSKKO - wątek

TEMAT: ZFŚS
strony: [ 1 ]
danek11-10-2017 15:22:21   [#01]

Emerytowany nauczyciel musi dostarczać corocznie do szkoły decyzję ZUS emerytalną ( po waloryzacji ) ?

rzepek11-10-2017 16:29:43   [#02]

U nas -tak;)

DYREK11-10-2017 16:53:21   [#03]

dostarcza PIT-40A -> roczne obliczenie podatku przez organ rentowy/ Informacja o dochodach uzyskanych od organu rentowego

jest konieczny do naliczenia odpisu na zfśs dla nauczycieli emerytów

Art. 53 ust.2 KN

Dla nauczycieli będących emerytami, rencistami lub nauczycielami pobierającymi nauczycielskie świadczenie kompensacyjne dokonuje się odpisu na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych w wysokości 5% pobieranych przez nich emerytur, rent oraz nauczycielskich świadczeń kompensacyjnych.  

wątek:  Naliczanie funduszu socjalnego dla emerytowanych nauczycieli????


post został zmieniony: 11-10-2017 17:03:07

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]