Forum OSKKO - wątek

TEMAT: sposób udostępniania sprawdzonych i ocenionych prac
strony: [ 1 ]
Jot11-09-2017 15:55:41   [#01]

Bardzo proszę , podzielcie się, jak to jest u Was? Jak brzmi zapis w statucie? Chodzi mi o te formy, które się sprawdziły u Was w praktyce. Wiem, że było to gdzieś na forum już, ale nie mogę znaleźć. Niemniej jednak może ktoś wypracował coś nowego?:-)

  I jeszcze jedno. Jak długo przechowuje się u Was sprawdziany, prace pisemne /zarówno te z danego przedmiotu, jak i zajęc dodatkowych z ppp/? Jak brzmi zapis w statucie?

Jot12-09-2017 19:49:36   [#02]

Bardzo proszę o wsparcie, bo jesteśmy w trakcie dyskusji w szkole:-)

AndrzejW12-09-2017 20:53:58   [#03]

Sprawa udostępniania chyba przestała budzić już większe emocje.

Skoro udostępnia się matury i można robić im zdjęcia,

skoro większość ludzi ma zdjęcia w aparacie,

a miniaturowe ("szpiegowskie" czyli ukryte) kamerki w breloczku, guziku czy okularach kosztują grosze...

to szkoda czasu na długie dyskusje.

Pokazywać, jak ktoś chce, to sobie może zrobić zdjęcie. I tyle.

Szybko się znudzą.

Oczywiście o ile kryteria ocen oparte są na ogólnie dostępnych wymaganiach edukacyjnych.

Jot12-09-2017 21:32:53   [#04]

Dzięki za odpowiedź. Była dyskusja nt udostępniania  sprawdzianów uczniom do domu na bieżąco, do podpisu dla rodziców- poza tym, że oczywiście ci mieli wgląd na dniach otwartych i zebraniach w szkole. Oczywiście, zdarzało się, że  nie wracały wszystkie do szkoły z różnych przyczyn-bardziej przez roztargnienie uczniów Zastanawiamy się więc nad zapisem w statucie.

izael13-09-2017 13:48:41   [#05]

u nas udostępniamy w obecności nauczyciela

w terminie wspólnie uzgodnionym + dni otwarte i zebrania

można kopiować, bez dookreślenia jak:)

przechowujemy sprawdziany do końca października (zapis w statucie), by mieć pewność, że jesteśmy juz po wszystkich poprawkowych (także tych z poślizgiem) i że nie będzie żadnych odwołań od ustalonej oceny

 


post został zmieniony: 13-09-2017 13:49:14
Jot13-09-2017 21:22:10   [#06]

Wielkie dzięki za odpowiedź :-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]