Forum OSKKO - wątek

TEMAT: fundusz swiadczeń socjalnych
strony: [ 1 ]
elunia03-06-2004 20:16:14   [#01]
Od 1 stycznia 2004r. przeszłam na samodzielność finansową, w zwiazku z tym musiałam stworzyć nowy regulamin fśs. Mam pytanie ,czy każdy pracownik  ma prawo do świadczeń niezależnie od ilości aktualnych miejsc pracy? Mam taką sytuację -logopeda pracuje 1 godzinę tygodniowo,moje przedszkole jest jednym z 5 przedszkoli w których ta pani pracuje, poza tym ma macierzystą szkołę w której pracuje jako polonistka na pełnym etacie.Podobnie jest z katechetką.Księgowy zatrudniony jest na 1/2 etetu w innej placówce, w mojej ma 1/4 etatu.Pomóżcie, sprawa jest pilna.Związki uważają,że powinnam wypłacać wszystkim 100% świadczeń, ale mam wątpliwośc, czy jest to możliwe, bo jeżeli zacznie zbierać świadczenia w każdej placowce, to....Ale być może się mylę.
Uśka03-06-2004 20:32:03   [#02]

Tak.Jest Twoim pracownikiem i musisz nauczycielkę traktować tak jak innych.

Ja też mam u siebie Fundusz i 2 lata temu miałam kontrolę PIP , był sprawdzany m. in. Regulamin przyznawania ...

panda03-06-2004 20:33:36   [#03]
Ma prawo do świadczeń, w każdym miejscu zatrudnienia. Nawet do 100%. Dziwię się tylko zz, bo moje zawsze w takiej sytuacji domagały się świadczeń w wysokości proporcjonalnej do zatrudnienia. Zgodnie z przepisami o wysokości świadczeń decyduje sytuacja materialna.
elunia03-06-2004 20:46:29   [#04]
Właśnie proponowałam ,aby świadczenia były proporcjonalne do zatrudnienia, najlepsze,że w innych placówkach w naszym mieście tak jest praktykowane-taki regulamin podpisały te same związki,trochę mnie to dziwi,że tak nagle są tak rygorystyczne w stosunku do nas.Twierdzą,że wystąpią do dyrektorów placówek o nowelizację tych regulaminów,ale na jakiej podstawie?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]