Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Wypełniam wniosek na Bezpieczną+
strony: [ 1 ]
gosiaes219-05-2017 22:04:50   [#01]

Leży przede mną wniosek o udzielenie wsparcia finansowego w ramach programu "Bezpieczna+"

Pytam osób, które realizowały ten program - jakie pieniądze można pozyskać z tego programu, a co za tym idzie, jakie trzeba w niego zainwestować?

Generalnie interesuje mnie to, czy są jakieś ograniczenia w kalkulacji kosztów, czy po prostu planuję działania i je wyceniam?

Może podzielicie się jakimś doświadczenie ww temacie?


post został zmieniony: 19-05-2017 22:09:27
Poppy19-05-2017 22:43:25   [#02]

Wszystkie potrzebne informacje powinny być na stronach kuratoriów. W mazowieckim jest.

gosiaes219-05-2017 22:51:43   [#03]

Wszystko to, co jest na stronie MKO już "połknęłam", ale odpowiedzi na swoje pytania nie znalazłam, więc...

...poszperałam trochę w necie i doszukałam się, że wnioskuje się o różne kwoty :)

 

Czacza22-05-2017 07:44:02   [#04]

Ja już jestem po.Wkład własny 20%+ reszta na koncie.Rozdysponuj mądrze,bo wszystko musisz udokumentować-każde działanie opisać( czasem program,scenariusz,ale zawsze wszystkie potwierdzenia)+potwierdzone listy obecności dzieci biorących udział+ oczywiście faktury,umowy itp.Natomiast ,co do kwot-i tak nie Ty masz na to wpływ.Pula maximum jest zawsze określona i rzadko się zdarza,żeby szkoły otrzymały tyle,na ile wnioskowały.

BeataGie24-05-2017 10:23:21   [#05]

Na stronie Dolnośląskiego KO nie ma nic. Czyżby u nas program nie hulał? Może jeszcze nie? Chętnie skorzystam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]