Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Konkurs na dyrektora
strony: [ 1 ]
Jasiu26-05-2004 09:29:09   [#01]

Czy ktoś z was wie może jakie są aktualne zasady punktowania przez członków komisji (podobno się coś zmieniło) i czy oprócz pytań o koncepcję pracy na stanowisku są jeszcze pytania innego typu (np. z prawa oświatowego itp.).

Nie dla siebie , dla znajomej proszę :-))

Jasiu26-05-2004 09:39:05   [#02]

I jeszcze

jedno, czy ma ktoś może jednolity tekst Karty Nauczyciela i kiedy dokonano, ostatniej zmiany, która weszła w życie?
nn26-05-2004 10:04:19   [#03]
Witam. Nie ma żadnych zasad tym bardziej aktualnych co do punktowania. Każdy z członków komisju głosuje na przygotowanej przez przewodniczącego kartce w sposób tajny. Każdy członek komisji dysponuje tylko jednym (swoim) głosem. Na tak, nie lub może się wstrzymać od głosu. Jeżeli Organ Prowadzący ma dobre układy z Organem Zarządzającym wybiorą tego kandydata który im pasuje. Roman
beera26-05-2004 10:17:03   [#04]

jasiu

aktualne- najaktualniesze, znajdziesz w naszej wymianie plików- leszkowe ujednolicenie

ustaw pliki według autora, to szybko znajdziesz

...

jesli chodzi o pytania, to zalezy

- ja mialam: Do kogo się zwrocisz gdy będziesz miala w szkole konflikt, a bedziesz go chciala ukoić"
Oczekiwana odpowiedź brzmiala : do ZZ

;-))

Jasiu26-05-2004 11:30:00   [#05]

Romanie i Asiu

serdecznie dziękuję:-)

na moim konkursie punktowano inaczej i do tego losowałem pytania i stąd moje wątpliwości

AnJa26-05-2004 12:15:20   [#06]

I tak trzymać!;-)

"losowałem pytania":-)))))

O, w mordę!!!! Toż regularny egzamin uskutecznili !

Maryśka226-05-2004 12:36:17   [#07]

Losowanie pytań? O ludziska!!!

Najgorsze horrory egzaminacyjne powracają!!! ;-)))

A ponoć to konkurs... ;-)

Rycho26-05-2004 19:26:27   [#08]

Jasiu,

a kiedy Ty miałeś ten konkurs?
 
I jak punktowano na tym Twoim konkursie?
 
Ciekawi mnie to bardzo. :-))
bogna26-05-2004 23:42:17   [#09]

konkurs i po konkursie

Zniesmaczyły mnie okropnie działania opisane w tym artykule,

pewnie głównie dlatego, że mam wrażenie "deja vu" :-(

 Kto przeprosi dyrektora?

Józef S., były dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Andrychowie (powiat wadowicki) jest dyskryminowany przez obecnego dyrektora. Nie jest mile widziany na uroczystościach szkolnych, a jego rodzinę pozbawiono świadczeń socjalnych. A wszystko odbywa się za przyzwoleniem władz powiatowych. Józef S. od dłuższego czasu poważnie choruje i przebywa w szpitalu.

Więcej...

hanabi27-05-2004 21:13:30   [#10]

a to Polska właśnie!

pan Józef nie jest samotny, witam w klubie "byłych" i tak samo traktowanych - dokładnie ten sam scenariusz. Gorąco pozdrawiam!
AMS27-05-2004 21:59:19   [#11]
a mnie szczerze "byłego" zwyczajnie brakuje, zwłaszcza gdy mam problemy nowicjusza; on napewno rozumiałby "ból" samotności osoby na stanowisku. myślę, że każdy z nas czuje na plecach oddech Młodego, nowego następcy, nawet gdyby to była daleka przyszłość. gdy sobie tego nie uświadamiamy to możemy stać się "Józefami".
hanabi28-05-2004 08:48:52   [#12]

jaka jest wina byłego?!

czy akceptujesz sposób w jaki pan Józef stał sie "byłym" ? czy normą ma byc społeczny ostracyzm byłego? postepowanie w mysl zasady "umarł król, niech żyje król"? a gdzie kultura i empatia, która nauczycielom nie powinna byc obca. Wilcze czasy nie upowazniaja do takich zachowań
AMS28-05-2004 20:25:33   [#13]
broń Boże, to nie jest norma, nie jestem wyznawcą Loock a ""człowiek człowiekowi wilkiem" sama niedawno pracowałam i pasjonowałam się opieką nad ludźmi starszymi zawodowo. nie ma tu winy "Byłego" - jest zjawisko.
bogna29-05-2004 00:58:58   [#14]

 "zjawisko"?

mi zupełnie inne słowa cisną się na usta;

czyli - jak mawiał uczeń Rycha - mam potrzebę słowa!!!

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]