Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wykrakaliśmy?
strony: [ 1 ]
hanabi21-05-2004 12:10:32   [#01]
 
27-letni mężczyzna z ranami postrzałowymi trafił do szpitala w Kielcach, a podejrzewany w sprawie strzelaniny dyrektor i współwłaściciel prywatnej szkoły średniej w Kielcach został zatrzymany - poinformował Artur Niedbała ze świętokrzyskiej policji.
Majka21-05-2004 12:38:08   [#02]

okup?

(...)Do strzelaniny doszło na terenie prywatnej szkoły w czwartek wieczorem. 27-latek prawdopodobnie przyjechał wymusić okup" - powiedział PAP nadkom. Niedbała. Dodał, że podejrzewany o ranienie mężczyzny 47-letni dyrektor i współwłaściciel szkoły miał pozwolenie na broń(...)

Rany....

gordon21-05-2004 12:53:14   [#03]

za co nas szanują ?!

Nie chcę oceniać całego zdarzenia, moją uwagę zwróciło to, że już dawno nie widziałem na forum publicznym (na którym ostatnio źle się pisze o szkole) tylu zgodnych wypowiedzi. Ich również nie chcę komentować. Oto kilka z nich (ortografia oryginalna):

...Jeśli po okup, to tylko szkoda, że nie strzelał celniej!...
...Panie dyr. jak bandzior przyszedłpo okup to dlaczego pan go nie ukatrupił. Teraz my płacimy za leczenie łobuza.A pan będziesz miałproblemy bo biedny bandzior jest ranny....
...Nareszcie ktoś się przeciwstawił bandytyzmowi w tym kraju. Tylko niestety teraz z bandyty zrobią ofiarę i sądy zaczną płakać nad bidulą, że przyszedł po kasę a dostał kulkę. Paranoja....
...Jeśli dyrektor ranił bandziora, powinien dostać medal a nie siedzieć w areszcie. Ale widać wyraźnie, czyich interesów broni policja i prokuratura....
...Oczekuję informacji na okolicznośc, jak został wyrózniony Dyrektor.
Panie Dyrektorze - b r a w o !!!!!!!!!1.....
Marek Pleśniar21-05-2004 13:29:14   [#04]
no to już wiemy jak spowodować podniesienie rangi zawodu:-)
zofijka21-05-2004 21:35:47   [#05]
Jeden warunek Marku- kto przyjdzie po okup do publicznej, szkółki oczywiście?
Małgoś21-05-2004 21:46:39   [#06]

a moja niepubliczna!!!

ostatni raz z bronią miałam kontakt na strzelnicy w ramach PO - wtedy muszka wchodziła do szczerbinki i pif paf - zawsze trafiało mi sie najcelniej w okolice tarcz sąsiadów...

czy astygmatykom wydają pozwolenia na broń? ;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]