Forum OSKKO - wątek

TEMAT: karta motorowerowa
strony: [ 1 ]
Basik13-05-2004 07:59:52   [#01]
jak to właściwie jest? Szkoła w ramach wychowania komunikacyjnego przygotowuje ucznia do zdobycia tej karty. Czy ma obowiązek zrobić wszystko, by uczeń zdał w szkole egzamin? Mam zawsze problemy z pozyskaniem motoroweru na ten egzamin. I wtedy mam też świadomość, że to mnie/a nie uczniom/bardziej zależy na zdobyciu karty.
Rycho13-05-2004 08:33:32   [#02]

:-)

szkoła jak sama napisałaś ma przygotowac ucznia do zdobycia karty motorowerowej (to samo dotyczy przygotowania ucznia do zdobycia karty rowerowej).

To czy uczeń zechce ubiegać sie o taką kartę zależy wyłącznie od niego.

Bo nie ma prawnego obowiązku posiadania przez dzieci i młodzież karty rowerowej czy motorowerowej.

Dopóki nie zechce sie im jeździć na rowerze czy motorowerze po ulicy. Bo wtedy stosowny dokument posiadać muszą.

Czyli dokładnie tak samo jak z prawem jazdy u dorosłego. Tez nie ma obowiązku jego mieć . :-)

Woron13-05-2004 08:52:34   [#03]
Można przeprowadzić egzamin teoretyczny w szkole a egzamin praktyczny w PZMOCIe lub innym ośrodku. Organizują one takowe za niewielką opłatą (z tego co wiem jednak tylko przy większych grupach). Przedzwoń do jakiegoś lokalnego PZMOtu.
Basik13-05-2004 09:10:54   [#04]
kochane z was chłopaki!!!
Rycho13-05-2004 09:16:29   [#05]
:-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]