Forum OSKKO - wątek

TEMAT: poradźcie ....
strony: [ 1 ]
bes4010-05-2004 21:01:12   [#01]
W lutym otrzymałam awans nauczyciela dyplomowanego. 1 marca wystosowałam do organu prowadzącego pismo załączając akt (w gminie są moje akta osobowe). Do dzisiaj nie ma odpowiedzi. Po delikatnym zapytaniu wójta, nakazał mi wystawić sobie angaż bez opieczętowania i przekazać do gminy. Wydawało mi się to dziwne. Zawsze zajmował się tym urząd. Jednak wystawiłam i nadal nic. Co radzicie?:-)
Konto zapomniane10-05-2004 21:06:22   [#02]

etat?

jak wliczyc 2 godz. religii w 0 do etatu katechety- to jest jedna godz, czy tez 2?
Maryśka210-05-2004 21:15:54   [#03]
Bes40 - sama wystawiałaś sobie angaż? Ciekawe..... myśle, że po prostu musisz ich jeszcze ponachodzić i nie odpuszczać. Nikt łaski Ci nie robi.
agabu10-05-2004 21:27:38   [#04]

W "0"

godzina trwa 60 minut. Ja liczę ksiedzu 2x0,5 godz. zegarowej jako jedną godzinę w oddziale przedszkolnym. Dodaje jedną do zajęć w oddziałach szkolnych
bes4010-05-2004 21:30:53   [#05]

Też mnie to zdziwiło. Wójt tłumaczył "przepracowaniem" urzędników. Miałam nie opieczętowywać pieczątką szkoły, ani swoją. Przygotować im taki gotowiec. Też nie podobało mi się to, nawet żartem stwierdziłam, że mogę sobie wpisać wynagrodzenie satysfakcjonujące mnie i podpiszą bez mrugnięcia? 

W odpowiedzi otrzymałm pismo z pieczątką radcy prawnego, że pracodawcą jest dla mnie szkoła, więc wszelkie sprawy załatwiam ja i podsyłam do urzędu do podpisu.

Przyznam, że nie wiem co o tym sądzić, więc pytam Was o zdanie...

Maryśka210-05-2004 21:36:23   [#06]

No przyznam, że jestem zszokowana. Tak, pracujemy w szkole, ale wszelkie sprawy związane z naszymi teczkami osobowymi, angaże i takie tam u nas załatwia gmina i to bez mrugnięcia.

Skoro pracodawcą jest szkoła, to ja sie pytam , na jakiej podstawie my składaliśmy oswiadczenia majątkowe, skoro nie jesteśmy kierownikami jednostek administracyjnych gminy....

No dobrze pismo od radcy otrzymałaś , a kwestii podniesienia stawki w związku z awansem gmina milczy?   Mimo, że samiutka sobie ten angaż...?

bes4010-05-2004 21:50:22   [#07]

Niestety milczy. Pomijam fakt, że obecny wójt, to były, niedawny dyrektor szkoły i wprowadził taaakieee dziwne (delikatnie mówiąc) zmiany.

Dzięki Maryśka 2, bo myślałam, że to mnie tylko dziwi.

Może postraszyć odsetkami???

Maryśka210-05-2004 22:00:00   [#08]
Niezły pomysł, bo zgodnie z prawem Ci sie należą. :-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]