Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Kwestionariusz dyrektora gimnazjum - OKE Kraków
strony: [ 1 ]
krystyna06-05-2004 09:42:53   [#01]

Dostaliście ???

Czytaliście ???

Będziecie "TO" wypełniać ???

Moja dyr. zdecydowała, że my NIE !!!

Dzieci też dostały ankiety, ale ich pytań nie widziałam...

Niech piszą co chcą - ich ankiety wyślemy, ale dyrektorskiej, ze względu na charakter niektórych pytań - NIE !

np.

  • Proszę wskazać, w jakim stopniu poziom szkoły mierzony wynikami wgzaminu 2001/2002 i 2003/2004 dostarczył satysfakcji organowi prowadzącemu (?)
  • Proszę wskazać, w jakim stopniu poziom szkoły mierzony wynikami wgzaminu 2001/2002 i 2003/2004 jest zdaniem Pani wynikiem :

- kapitału kulturalnego (?) rodzin

- podróży jakie odbywają uczniowie (?)

- niezaspokojenia podstawowych potrzeb socjalno-bytowych uczniów

- itp...itd...

  • Proszę uzupełnić tabele wpisując rozkład ocen szkolnych na I semestr III klasy w 2004r. z następujących przedmiotów:

(i tu są 2 tabele z 7 przedmiotami, w których trzeba wpisać liczbę ocen ndst, dop., dst, db, bdb, cel - w rozkładzie płciowym !!!)

  •  itd.....

Co Wy na to ???

Wypełniacie ???

beera06-05-2004 10:10:27   [#02]

fajne;-))

a jakie działania podjął dyrektor by tę satysfakcję organowi?

;-))

krystyna06-05-2004 10:21:01   [#03]

oj Asiu, Asiu !!!!

Skoro mój dyr. to kobieta, a organ to mężczyzna, to i o satysfakcji we wzajemnych działaniach można by coś napisać....

Ale co ???

Ze szczegółami ???

Maryśka206-05-2004 10:24:25   [#04]

No my mamy też organ w postaci chłopa (kawalera!) ;-)

Może rzeczywiście napisać...., ale tak oficjalnie? w końcu to urzędowy papier? ;-)

Krystyna D06-05-2004 10:34:07   [#05]

kuriozum

Proszę wskazać, w jakim stopniu poziom szkoły mierzony wynikami egzaminu 2001/2002 i 2003/2004 dostarczył satysfakcji organowi prowadzącemu (?)


pytanie zaiste kuriozalne: oczom nie wierzę, przecież to nie kabaret ani też nie prima aprylis.


Dostarczyć satysfakcji organowi... ;-))) Jakie to romansowe...

Pewnie trzeba to włożyć między "cudowne dziecko dwóch pedałów" a "Szewińska ma nieświeży krok"  i rozpropagować gdzie się da

Magosia06-05-2004 10:43:38   [#06]

Nie przesadzacie

troszeczkę ?- na końcu tej ankiety można się wypowiedzieć, co się myśli o procedurze, ankiecie, zawsze jest opcja - "nie wiem".

Ja doceniam próbę mierzenia i wyłapywania błędów, usterek przyczyn kontekstów.

Może mój liberalizm stąd, że sama też jestem ciągle pytająca i poszukująca  słabych punktow, co nie znaczy,że inaczej WAS odbieram.

Tylko,że we mnie ta ankieta nie wzbudziła protestu, wypełniałam podobną po sprawdzianie(mam zespół) i nie ukrywam,że jestem ciekawa wyników ogólnych.

Wiem ,że OKE Kraków rzetelnie informuje i analizuje - na naradach dużo się dowiadujemy i chyba tak to można odebrać.
A w ogóle to czekam na moje komisje, za pół godziny zacznie się młyn-moi uczniowie piszą w 9 salach.
beera06-05-2004 10:46:33   [#07]

nie przesadzamy

przesadą jest myślenie, ze takie ankiety slużą czemukolwiek poza udowodnieniem, ze OKE robi ankiety

Co to jest "kapitał kulturalny" i jak go diagnozować?

itp., itd.

Ewa z Rz06-05-2004 12:40:48   [#08]

ja miałam po sprawdzianie

Wypełniłam co mogłam i wysłałam, razem z uczniowskimi... Nie zastanawiałam się nad ta ankietą, była jaka była... Może kiepska, ale to pierwsza, jeśłi następne będą lepsze to wszystko ok.

Ciekawa jestem, czy dostanę wyniki tej ankiety wraz z komentarzem OKE...

Jacek06-05-2004 15:23:20   [#09]

no cóż

ktoś w OKE doszedł do wniosku, że skoro klasy pierwsze i drugie mają wolne w dniach egzaminu to pewnie są wolni nauczyciele, którzy policzą ile to dziewczynek dostało na I semestr szóstek , piątek, czwórek, trójek, dwójek i jedynek jeśli chodzi o dane do pytania 16. Ogólną statystykę ocen podam bo mam w kompie gotowe ale nie będę liczył w podziele na płeć.

Małgosiu a co takiego ciekawego dowiedziałaś sie na tych naradach organizowanych przez OKE, bo ja oprócz odczucia, że OKE sprawdza czy umiemy czytać biuletyny, które wydaje to nie mam żadnych pozytywnych wrażeń z tych spotkań, zwykła strata czasu.

Ewa z Rz06-05-2004 15:27:07   [#10]

jak się ma wszystko w kompie

To podać takie dane w podziale na płcie - małe piwo - raptem kilka razy kliknąć... :-))
Jacek06-05-2004 15:28:47   [#11]

już wiem

po co te statystyki wyników semestralnych dziewczynek. Jak potwierdzi sie że są lepsze od chłopców to grozi nam dzieworództwo.

Chłopy trza organizować "Seksmisję" :-)) To się Maksio i Albercik ucieszą

RomanG06-05-2004 21:53:17   [#12]

Nie ironizuj!

Jaruga-Nowacka czuwa!

;-)))

Gaba06-05-2004 22:08:12   [#13]

nie, tak - mnie zdrażniła ta ankieta, bo na sam widok mi się... (obok mam UJ i CMUJ i... niektórym się wydaje, że wszystkie habilitacje, doktoraty i co tam do łba palnie, to muszą na ankietach i to w mojej szkole)... tu bada się aspiracje, można dziewczęta wspierać w rozwoju, bo naprawdę kobietom polskim nie dzieje się za dobrze, ale - taka nachalnośc badania i tylko o te dziewczęta, i dziewczynki, i kobietki, że mnie  rozbawiła.

Jeżeli matka ma maturę prawie wszystkie jej dzieci (bez podziału na płcie)będą ją mieć, bardzo jest ważne podnoszenie aspiracji kobiet - podnosi się wtedy najporściej apisracje społeczeństwa.

aaa - mnie bywa smutno tyle mądrych dziewcząt po studiach poszukuje pracy i... rozkładam ręce.

Uśka06-05-2004 22:10:37   [#14]
Malgosiu ja mam niestety podobne odczucia jak Jacek w # 09 i z rozmów z dyrektorami wiem .że nie jestem odosobniona.
Maryśka207-05-2004 11:43:11   [#15]

Jacku - OKE kraków nie sprawdza, czy my biuletyny czytać potrafimy. Oni zakładają z góry, że takiej umiejętności nie posiedliśmy i spotkania z przedstawicielami OKE polegają na przedstawianiu (są nawet pokazy multimedialne...a co!) tego, co sami w parę minut z biuletynów wyczytać moglibyśmy. No i są jeszcze CD-romy, ale który dyrektor ich zdaniem umie z nich skorzystać.

Przyznam, że jak widzę, że ktoś robi notatki, to mnie to troszkę śmieszy, ale może dlatego, że ja rzadko grzeszę nadgorliwością i pisać mi się nie chce..;-)))

Marek Pleśniar07-05-2004 20:37:00   [#16]

a facetom to dobrze się dzieje?

feminizacja zawodu, podatki, bezrobocie;-)

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]