Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Pracownie komuterowe w 2004 r.
strony: [ 1 ]
slorek05-05-2004 16:54:46   [#01]

Kto już wypełnił projekt „Pracownie komputerowe dla szkół w 2004 r. - szkoły ponadgimnazjalne i policealne”.

W pkt. 9 tego wniosku należy wpisać koniecznie oprogramowanie edukacyjne z aktualnej listy środków znajdującej się na stronie internetowej http://www.menis.gov.pl w dziale: Środki dydaktyczne zalecane przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu / Rodzaje środków dydaktycznych.

Przy otwieraniu powyższej strony mam dziś wpis: Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że z dniem 30 kwietnia 2004 roku zostaje wypowiedziana umowa na utrzymanie serwera wirtualnego z bazą środków zalecanych przez MENiS. Pracownia Technik Multimedialnych w likwidacji

Rozmawiałem w tej sprawie z Kuratorium Oświaty w Poznaniu, pkt. 9 wniosku jest konieczny, ale ............. no właśnie - listy nie ma na serwerze od 30 kwietnia, wniosek mam dopiero od wczoraj i mam go przygotować na jutro. Może ktoś ma to za sobą i ściągnął wcześniej omawianą listę, szkoda rezygnować z wniosku. Może dostanę drugą pracownię, a potrzeby mam ogromne. Warto spróbować. Pozdrawiam i liczę na pomoc Sławek L. (slorek@lm.pl)

 

Iwona205-05-2004 17:47:05   [#02]

lista na menisie ;)

Sławek - rano strona nie działała. Teraz już działa- właśnie na niej siedzę.
slorek06-05-2004 06:08:58   [#03]
Miałem wiele prób otwarcie i nic. Ale w końcu też mi się to udało i ma już kompletny wniosek. Dziękuję i pozdrawiam Sławek L
Iwona206-05-2004 09:04:11   [#04]

Algorytmika

Qurcze- strona znów nie działa, dlatego mam prośbę :-)

Proszę, podajcie jakiś program z listy MENiS-owej dla szkoły podstawowej do pkt. Oprogramowanie edukacyjne:

Oprogramowanie do algorytmicznego rozwiązywania problemów (środowisko przyjazne do nauki algorytmiki)

 

Jeszcze jedno pytanko. Czy na kurs dla dyrektora może iść wice???

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]