Forum OSKKO - wątek

TEMAT: wirus
strony: [ 1 ]
Tadek04-05-2004 13:09:45   [#01]
mks_vir wykrył mi 3 wirusy, jedn usunąłem natmiast dwa nie mogę. proszę o pomoc
Jacek04-05-2004 13:22:22   [#02]

Spróbuj przeskanować Pandą online http://wirusy.wp.pl/activescan.html

kiedyś mks nie wykrył wirusa a panda odszukała i usunęła

TereKlo04-05-2004 15:09:52   [#03]
Ja używam mks'a online, skutecznie!
Niektóre wirusy "uaktywniają się" wraz ze startem systemu - pewnie dlatego nie mozesz usunąć. Są na to dwa sposoby:
jeden to: każ antyvirowi zmienić nazwę pliku wirusa (dodaje wtedy rozszerzenie VIR). Po ponownym starcie systemu wirus juz się nie "zapakuje" i po ponownym uruchomieniu antyvira program usunie wirusa.
drugi: spisz dokładnie ścieżkę dostępu do pliku wirusa, potem uruchom komputer w trybie MS-DOS (nie przełączaj się w tryb MSDOS tylko uruchom komputer w MSDOS!!!). Wklep z klawiatury ścieżkę dostępu do katalogu, w którym znajduje się plik wirusa i poleceniem del nazwa.pliku skasuj intruza.
Powodzenia!
Woron04-05-2004 15:58:13   [#04]

Zacznij od prostszego sposobu:

Uruchom komputer w trybie awaryjnym (naciskaj klawisz F8 przy starcie systemu i zmenu, które się pojawi wybierz Tryb Awaryjny) i w tym trybie przeskanuj MKSem komputer. Jeśli to MKS Online to też powinno działać.

Jeśli dalej nic - podaj nazwy tych wirusów.

joanka04-05-2004 19:46:01   [#05]

pytanie do Jacka

Czy ta Panda instaluje się automatycznie? weszłam na link, który wskazałeś, zaczęło się pobierać, zapytał mnie tylko raz czy zgadzam się na cos tam i parę razy złapał wirusa. musiałm kilka razy wchodzić na ten link i od początku zaczynać. Chyba cos żle robię????

Czy przy każdym wejściu do Internetu musze wchodzić n aten link, aby aktualizowac ?

Pzrepraszam, ale jestem z tego (jak widać) zupełna noga:(

Tadek05-05-2004 15:55:45   [#06]
Wielkie dzięki za pomoc, narazie pożegnałem się z nimi nie wiem jak na długo, dzisiaj już rano mnie na poczcie odwiedził ale go oblałem i poczty nie otwarłem
Majka05-05-2004 21:41:28   [#07]

ale paskuda...

Przychodzą maile, na które mój antywirus wrzeszczy okrutnie - reklamują stronę semantec ;))) 

 (coś?) baaardzo złośliwe....

Konto zapomniane06-05-2004 17:22:42   [#08]

wolne w dniach egzaminów

Witam, po raz pierwszy zgłaszam się na forum. Z Waszych doświadczeń korzystam już długi czas.

Jednak nurtuje mnie problem dni wolnych od zajęć dyd-wych w czasie egz. dojrzałości. To, że uczniowie mają wolne rozumiem, ale co z nauczycielami? Część z nich nadzoruje przebieg egzaminów, a co z resztą? Mają wolne czy mogę wyznaczyć im inne dodatkowe zajęcia organizacyjne bądź opiekuńcze?

Andrzej Wróblewski06-05-2004 21:43:26   [#09]

A propos wirusa. ;-)))

Do 40-godzin tygodniowo, możesz zrobić z nimi wszystko, na co pozwala KN.
Przy czym płacisz extra tylko za zajęcia dydaktyczno-wychowawcze wykraczające poza ich przydział obowiązków wynikający z ich wymiaru zatrudnienia.

Mam tylko pytanie: kim się oni będą opiekować? Skoro matura, to szkoła średnia. To nie 8-latki.
No i drugie pytanie: po co Ci oni w szkole? niech se siedzą w domu, poprawiają klasówki i się nie szwędają po szkole, przeszkadzając pracującym.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]