Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Wrocławskie seminarium
strony: [ 1 ]
Marecki28-04-2004 18:21:05   [#01]

Fajnie było usłyszeć na seminarium, od naszego dyrektora, że: Dyrektor to zawodowiec od zarządzania a OSKKO to zespół ludzi wzajennie się wspierających.

Z wielką przyjemnością słuchałem Joasi (Pani Prezes), której poglądy na temat funkcjonującego prawa oświatowego, nadzoru pedagogicznego i pewnych "zjawisk" oświatowych są mi bardzo bliskie.

pozdrawiam

Jolanta Szuchta28-04-2004 21:06:10   [#02]

Ja to już

chyba się nigdy z Wami nie zobaczę.Miałam dziś na chwilę wpaść do Wrocławia.

I co jak zwykle nic z tego.Chyba mam pecha.Mieszkam tak niedaleko,ale

kończyłam projekt organizacyjny,przygotowywałam się do jutrzejszego kuratoryjnego przeglądu bieżacego,załatwiałam młodszemu synowi wizyte u kardiologa,rozmawiałam z matką dziecka z ADHD,poza tym musiałam "wyciszyć" rodziców mających uzasadnione pretensje do księdza.

Czy Wy też macie takie dni kiedy nie wiecie jak się nazywacie?A może ja nie potrafię rozplanować sobie pracy?

Romanie G.proszę odezwij się do mnie na priva.Problem praw nauczyciela.

Anna Kaszczuk28-04-2004 21:53:39   [#03]

Oj mamy takie dni

a czasem nawet tygodnie. Mnie akurat udało sie dotrzeć na seminarium, choć po ponownym właczeniu komórki rzeczywistość dotarła do mnie w zdwojonej sile. Ale co tam! Było fajnie!

Dzięki Joasiu i Marku:-))))))))))))))))))))))

Zapraszamy ponownie do Wrocławia;-)

Marek Pleśniar29-04-2004 04:35:44   [#04]

potwierdzam - było fajnie:-)

Idę spać. Rano wizyta u prezydenta - by spytać czy nas zaprasza do Olsztyna na konferencję!

nie mam nawet 3 godzin na sen;-(

beera29-04-2004 07:54:29   [#05]

:-)

Juz po :-)

Dziękuję Marku za dobre slowo:-)
Nie ukrywam, ze przyjemnie się uczestniczy w  takim spotkaniu, podczas którego widzi się wsparcie w oczach podobnie myślących

Mam konkluzję także taką, ze jest nas takich podobnych coraz więcej

dziękuję za spotkanie Ani, Ewie, Beacie, markom, Piotrowi, Januszowi, ktory przydreptał do nas z Vulcana i wszystkim innym znajomym

Cieszę się już na kolejne !

Marek Pleśniar29-04-2004 10:40:16   [#06]
przydreptał samochodem;-)
Anna Kaszczuk29-04-2004 17:07:12   [#07]
znów się czepiasz! A wiesz jak daleko jest Vulcan? Na zupełnie innym końcu Wrocławia. Zresztą jakby się przyczołgał czy też dotarł w inny równie niekonwencjonalny sposób to też by było miło:-)))))
Maryśka229-04-2004 17:13:19   [#08]

Rany Julek!!!

Nakrzyczała na samego ojca dyrechtóra! ;-)))

Anna Kaszczuk29-04-2004 17:26:52   [#09]

A gdzie tam! Ja tak z dobrego serca i sympatii:-)))

Ojcowie mają słabość do córek to wybaczą (mam nadzieję, że nasz dyrechtór też - wybaczy oczywiście, bo o słabościach to nie ten wątek chyba) ;-)

Maryśka229-04-2004 17:32:50   [#10]
:-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]