Forum OSKKO - wątek

TEMAT: katechetka powraca
strony: [ 1 ]
mopr26-04-2004 15:03:23   [#01]
Co zrobić z katechetką, która wraca z urlopu wychowawczego, nie ma dla niej godzin i nie dostanie  misji (wiem to od proboszcza)?
Roman K26-04-2004 15:59:13   [#02]
Ciekaw jestem ... Kto cofnął poprzednią misję..... A może była ona wydana na czas określony?????

Tak tylko dywaguję..... ;)
Pozdrawiam
Roman_K
beera26-04-2004 17:24:16   [#03]

pewnie najlepiej byłoby

przedłużyć urlop wychowawczy do 31 sierpnia ( zgodnie z przepisami) i jednoczesnie niech proboszcz cofa misję.

Pytanie Romana  jest zasadne.
Dostalaś pracownice z misją ( na miejsce tej na urlopie) i powinnas z nią zawrzeć umowę o pracę na czas nieobecności poprzedniczki lub na czas trwania misji ( ta także powinna być na czas nieobecności)

Roman K26-04-2004 21:27:19   [#04]

Nigdy dotychczas nie spotkałem się z "misją" na czas określony. Dlatego tak prowokacyjnie poprzednio wyskoczyłem.

Ciekaw jestem stanu faktycznego. No bo tak można dywagować....

Powracająca miała "misję" - czy miała ją na czas określony????? Jeśli nie było określone na jaki czas, to moim zdaniem należy uznać, że "misję" posiada nadal!!!!!

Kolejna moja myśl w tym "temacie" krąży wokół znaczenia "misji". Mam po prostu dylemat: Jeśli Mopr ma teraz dwie katechetki z "misją" to czy może dalej zatrudnnić tą, która Jemu (Jej?) odpowiada, czy też musi w tej sprawie uzyskać "potwierdzenie misji"

Pozdrawiam

Roman_K

krystyna26-04-2004 21:51:34   [#05]
miałam podobną sytuację w ub.r. - w rezultacie 2 z misją rozmnożyły się na 3 z misją i oczywiście zmniejszonym wymiarem do 14/18 każda, na co po rozmowie z proboszczem "chętnie" wyraziły zgodę, a nawet "same" o to poprosiły....

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]