Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Ot, i znowu "kontrol"
strony: [ 1 ]
Gaba16-04-2004 03:43:25   [#01]

Mam 4 w tym roku kontrolę - tym razem NIK, pan bada komputery, programy i takie coś (a to mi się akurat podoba) - stan świadomości komputerowej nauczycieli... ale chce książki protokołów, bo czy i jak my te komputery wykozrystujemy i właczamy do zarządzania!

 

Po co mu mu nasze książki protokołów? Dać mu? mogie?

Mariola16-04-2004 06:22:34   [#02]

gaba

a możesz coś bliżej o tym co sprawdza?
I czy zna się na sprzećie czy tylko na papierkach?
Gaba16-04-2004 08:11:08   [#03]

dwa organy po tygodniu,trzydniówka sanepidu i 3 tygodnie niku

napiszę, napiszę więcej - będę sobie gadać z panem dzisiaj - ma ankietę anonimową, badająca potrzeby nauczycieli w zakresie TI, mozliwości zastosowania. Z rozmowy wynika, że chce NIK przygotować raport na temat stanu informatyzacji szkół - ale dziś ogląda książki inwentarzowe, chce zobaczyć, jak dyrektor szkoły zachęca do uczenia się obsługi komoputera, pyta o programy w szkole - zna te programy, ineteresują te takie typu wulkanowskiego do świadectw, sekretariat, ew. dziennik elektorniczny, pyta się kto konserwuje sprzęt (Mariolka tu zeznaję coście zawsze gadali, że brak konserwatora sprzętu, że spada to na nauczycieli)
Marek Pleśniar16-04-2004 08:18:22   [#04]
A swoją drogą jestem jej ciekaw - tej "świadomości" w nauczycielstwie.
Renata16-04-2004 11:53:32   [#05]
nadal możesz czuć się rozczarowany... "okazuje się, że tylko niespełna połowa nauczycieli ma (i to też tylko formalnie) jakiekolwiek pojęcie o komputerach. Niecałe 30 proc. wie teoretycznie, jak wykorzystać nowe technologie do prowadzenia swoich lekcji, ale w praktyce robi to tylko około 12 proc." [z artykułu Myszy na pulpicie Edwina Bendyka]
Marek Pleśniar16-04-2004 13:43:09   [#06]

no to się czuję rozczarowany zaiste.

Forum by zyskało - bo ci nieoświeceni to także dyrektorzy i inne osoby nim zainteresowane - potencjalnie.

:-)

Jolanta Szuchta16-04-2004 15:16:25   [#07]

Ja też

własnie po kontroli około 11 wpadł SANEPiD i dopiero wyszedl.

Ale praktyke higieniczną mam zaliczoną.:-))))))))

To co  że w 4 łazienkach nie mam cieplej wody? i tak nie mam na to pieniedzy jak i na wiele innych rzeczy.:-((((((

Marek z Rzeszowa16-04-2004 15:29:32   [#08]

Nie wiem czy NIK ma prawo kontrolować jednostki samorządowe. Od tego jest przecież RIO.

Marek

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]