Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Opinie nauczyciela
strony: [ 1 ]
Gaba15-04-2004 16:59:14   [#01]

... czy podbijacie pieczęcią szkoły opinie o uczniu wykonane przez nauczyciela, czy przeglądacie te opinie - mam znowu ciekawy kazus, czy...

 

no, własnie jak to sobie uregulowaliści

panda15-04-2004 17:48:33   [#02]

Jeśli opinia ma być oficjalnym dokumentem (do sądu, PPP, MOPS itp) - przekazywana jest albo na papierze firmowym albo z pieczątką szkoły. Niestety, zdarza mi się też wtedy prosić nauczyciela o np. scprecyzowanie zapisów, uzupełnienie braków.... .

Jako dyrektor nie podpisuję się pod opinią sporządzoną przez nauczyciela, jednak zwykle idzie ona z pismem przewodnim, które podpisuję, dowodząc tym samym, że wiem co przekazuję ja (szkoła).

Nie ingeruję w opinie pisane na prośbę rodzica i nie idące drogą służbową.

gosienka15-04-2004 20:34:17   [#03]
U mnie tak jak u pandy
Gaba15-04-2004 20:54:05   [#04]

a czy podbijacie takie opinie pisane na prośbę rodzica!

Nauczycielka napisała opinię na temat ucznia (chuligana), odnośnie którego wnoszę od kilku miesięcy stałe bardzo poważne zarzuty, dałam uczniowie naganę, mama się odwołuje powołując się "znakomitą" opinię o łobuzie p. wychowawczyni. Ja się patrzę na tę opinię, a tam jest pieczęć szkoły, pytam sie kto jej przybił? siama!

- oj, było małe trzęsienie ziemi i będą z tego konsekwencje, tak zrobię.

gosienka15-04-2004 21:50:15   [#05]
U mnie każda opinia nawet na prośbę rodzica jest przeze mnie przeglądana, muszę wiedzieć co wychodzi ze szkoły. Przecież nauczyciel nie pisze tego jako osoba prywatna , ale pracownik szkoły  - jest to więc też służbowe pismo

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]