Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Oczekiwanie
strony: [ 1 ]
Tara05-04-2004 19:38:02   [#01]

od czasu kiedy otrzymałam pozytywna opinię komisji kwalifikacyjnej na stopień nauczyciela dyplomowanego upłyneły 2 miesiące.

Cierpliwie czekam na decyzję kuratora i co?kwestionują moje kwalifikacje.

Jestem magistrem filologii słowiańskiej ze specjalnością język polski,od lat uczę z sukcesami tego języka,na mianowaniu mam te kwalifikacje zaliczone,a teraz w kuratorium chcą mojego indeksu.Jestem roztrzęsiona bo nie wiem po co i dlaczego.

Potrzebują także od mojego dyrektora aktualnej informacji czy w roku szkolnym 2003/2004 ucze języka polskiego.Uczę.

Prosze napiszcie jaka jest podstawa prawna takich działań kuratorium.

Ewa z Rz06-04-2004 07:03:04   [#02]

Noo...

Kurator ma prawo do takich działań na podstawie UoSO i KN, ale przecież wnisek o awans podlega analizie formalnej przed posiedzeniem komisji i robią to "ludzie kuratora" (tak jakby robił to on sam ;-)) więc wtedy był czas by to sprawdzić.

Od negatywnej decyzji kuratora w tej sprawie przysługuje ci odwołanie do menisa...

Tara06-04-2004 08:06:20   [#03]

Zawsze tak było

od początku kiedy weszły awanse,nie wiem co sie teraz dzieje.

Nie rozumiem po co aktualny przydział czynności,a czy gdybym była na urlopie zdrowotnym to co nie dostałabym decyzji?

Leszek06-04-2004 17:48:06   [#04]

Wyślij wniosek o wyjaśnienie zwłoki w wydaniu aktu (za dowodem doręczenia).

pozdrawiam

Nionka06-04-2004 22:33:47   [#05]
A wymyslają tam oni takie cuda. Wiesz, chodzi o forsę, która im wycieka, bo zbyt wielu nauczycieli awansuje. Po prostu nie spodziewali się, ze lud nauczycielski tyle ambicji ma.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]