Forum OSKKO - wątek

TEMAT: arkusz organizacji
strony: [ 1 ]
fredi28-03-2004 18:28:39   [#01]

Poczytajcie

http://www.ko.rzeszow.pl/artykuly/zalaczniki/arkusze/zalacznik_nr_1.doc

 

2. Arkusz organizacji  należy opracować dla każdego typu szkoły/placówki wchodzącej

    w skład zespołu.

 

co wy na to?

fredi28-03-2004 18:31:15   [#02]

Załącznik Nr 3 do decyzji Podkarpackiego Kuratora Oświaty

z dnia 7 stycznia 2004  r. Nr WSA. 021 – 1/04

w sprawie procedury opiniowania arkuszy organizacji publicznych szkół i placówek oświatowych

na terenie województwa podkarpackiego na rok szkolny 2004/2005

 

                                                                                                                                                ………………………………                                                                                                                                                                  /miejscowość, data/

ANEKS NR ……………….............

do arkusza organizacji pracy  …………………………………………………                                          /nazwa szkoły / placówki/

........................................................................w ......................................................................

1.Przyczyna zaistniałych zmian...............................................................................................

...................................................................................................................................................

...................................................................................................................................................

...................................................................................................................................................

...................................................................................................................................................

2. Okres trwania zmian ............................................................................................................

...................................................................................................................................................

3. Informacja o nauczycielach, którym przydzielono nowe zadania:

 

 

Lp.

 

Imię

i nazwisko

 

Kwalifikacje

        

                      Realizowane zadania

Suma realizowanych godzin łącznie

 

przedmiot

  przed zmianą

    po zmianie

klasa

liczba godzin

klasa

liczba godzin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Informacja o opinii rady pedagogicznej...............................................................................

...................................................................................................................................................

...................................................................................................................................................

 

                                                                                    ………………………………………..

                                                                                                       /pieczęć, podpis dyrektora/

 

 

 

annah28-03-2004 18:43:46   [#03]
tak fredi, tak jest od dawna, ale duże zespoły robią arkusz zbiorczy
Zola28-03-2004 22:20:23   [#04]
jak miałam zespół to robiłam 3 arkusze , dal Lo , dla dorosłych i zbiorczy
Elusia29-03-2004 15:30:00   [#05]
A ja osobno.
annah13-04-2004 21:13:37   [#06]

mam pytanie do tych którzy mają zespół a robią odzielne arkusze dla poszczególnych typów szkół: jak dzielicie takie "coś" ;) jak zniżki dyrektorskie, biblioteka, pedagog, itp?

czy np mam zrobić arkusz danej szkoły i procentowo tego pedagoga przydzielić i dyrektora, czy nie dzielić wcale a wykazać dopiero na arkuszu zbiorczym?

fredi14-04-2004 06:26:41   [#07]
gdzie zatrudnić dyra?
annah14-04-2004 09:52:10   [#08]
będzie miał godziny w różnych szkołach a zniżkę gdzie wpisać?
annah14-04-2004 21:09:03   [#09]

podnoszę wątek do góry

hej, hej, kto biednej sierotce odpowie na pytanie? ;)

bogna14-04-2004 21:20:05   [#10]

odpowiedzcie annah - to ja też już w razie czego będę wiedziała jak dzielić ;-)

chociaż mam nadzieję, że będę mogła robić arkusz dla zespołu :-)

Myślę, że dyrektora, bibliotekę, świetlicę, pedagoga, itp. trzeba podzielić proporcjonalnie do - no właśnie do czego?:

ilości oddziałów w poszczególnych szkołach?

liczby uczniów w poszczególnych szkołach?

annah14-04-2004 21:29:24   [#11]

bogusia, i co? w klasie 3 liceum dałaś 26 tygodni? (to trochę do innego wątku, choć też do arkusza będzie)

bogna14-04-2004 21:37:49   [#12]

kurka - jeszcze nic nie dałam :-(

najpierw święta,

a teraz chwilowo żyję komputerowym naborem do szkoły.

Roman K14-04-2004 21:57:02   [#13]

Mam zespół...

Bibliotekarka ma przydział w SP ale etat liczony z uwzględnieniem Gimnazjum (G).

Świetlica liczona w SP

Dyrek w G

Vicek w SP- znizki godzin uwzględniają liczbę oddziałów w Zespole.

Pozdrawiam

annah14-04-2004 22:03:57   [#14]

a arkusz robisz na programie vulcana?

zgredek14-04-2004 22:05:22   [#15]
Romanie - Ty masz dwie szkoły w zespole,
ja - siedem:-)
annah14-04-2004 22:31:52   [#16]

ja mam 3 (liceum, technikum i zsz)

niby mało, ale jednak jest kilka

a 7 to jakie? liceum, technikum, zsz, sp i g? i co jeszcze może być? ;)

Roman K14-04-2004 22:37:26   [#17]

Zgredku...

Tym bardziej robiłbym to tak jak mi sie podoba ;)

Chyba, ze Organ sobie życzy; chyba, że masz różne Organy :)
Jeśli to jest ten sam finansujący, to moim zdaniem nie ma problemu.

A co na to Organ, jak On to widzi (pewnie wogóle nei widzi) ;)

Pozdrawiam

zgredek14-04-2004 22:40:37   [#18]
dla dorosłych - każdy zawód - to inna szkoła i jeszcze LO też dla dorosłych

bo tak kiedyś wprowadzano:
Technikum Mechaniczne dla Dorosłych
Technikum Budowlane dla Dorosłych itp. itd.

one wprawdzie zostaną przekształcone w uzupełniające, ale mam już doświadczenie w bałaganie, gdy w przekształconej szkołe ponadgimnazjalnej funkcjonują oddziały szkoły ponadpodstawowej:-(

a sp i gimnazjum to nie mam - o rany ale by było;-)
zgredek14-04-2004 22:41:29   [#19]
nie, nie moje organy to takie porządne są - jeden arkusz robię:-)
zgredek14-04-2004 22:49:06   [#20]

policzyłam se te nowe:

liceum ogólnokształcące
technikum
zasadnicza szkoła zawodowa
liceum uzupełniające
technikum uzupełniające
liceum profilowane (bez naboru - ale szkoła jest)

i w tych nowych - stare - rany!

-----------------

hi hi hi
bo jeśli LO dla dorosłych zostanie przekształcone w liceum uzupełniające - to nabór będzie do:
1. nowego - dziennego
2. starego - wieczorowego

dwa w jednym jak nic!

hi hi hi
AnJa15-04-2004 09:04:51   [#21]
U nas też jeden dla zespołu ale oddzielny dla kazdej szkoły- pisałem o tym rok temu w sierpniu.Wybrnałem jakos tak, ze godziny ucznia mam w szkołach a nauczycieli w zbiorówce.
annah15-04-2004 21:31:18   [#22]

na konferencji w sprawie matur powiedziano, że klasa 3 skończy prawdopodobnie naukę w połowie kwietnia 2005 r.

no to co? dajemy 28 tygodni, gdy połowa kwietnia? 26 byłoby wtedy gdyby zajęcia kończyły się w marcu

dobrze liczę?

bogna15-04-2004 21:34:42   [#23]

czyli w arkuszu należy napisać, że nauczyciele mają

prawdopodobnie xxx godzin?

annah15-04-2004 21:54:43   [#24]

bogusia ;)

do końca sierpnia to i tak się nie wyjaśni

nie wiem co robić w takim wypadku

zgredek15-04-2004 21:57:32   [#25]
albo możecie wierzyć, że miałam przeczucie, albo 26 tygodni;-))))))))
fredi16-04-2004 20:50:55   [#26]

zrobicie aneks (jak sie wyjaśni)

Jak dobrze uczyć w Technikum

annah16-04-2004 21:49:43   [#27]

wiesz co? nie mów mi o aneksach, bo piszę:

aneks nr 9 - 9 nauczanie indywidualne

aneks nr 10 - 10, 11, i 12 nauczanie indywidualne

fajnie?

fredi02-09-2004 18:35:33   [#28]
zasadnicza szkoła zawodowa czy szkoła zawodowa
Leszek02-09-2004 18:43:48   [#29]

UoSO - art. 9.

1. Szkoły publiczne i niepubliczne dzielą się na następujące typy:

1) sześcioletnią szkołę podstawową, w której w ostatnim roku nauki przeprowadza się sprawdzian,

2) trzyletnie gimnazjum, w którym w ostatnim roku nauki przeprowadza się egzamin, dające możliwość dalszego kształcenia w szkołach, o których mowa w pkt 3 lit. a)-d) oraz h),

3) szkoły ponadgimnazjalne:

a) zasadnicze szkoły zawodowe o okresie nauczania nie krótszym niż 2 lata i nie dłuższym niż 3 lata, których ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu, a także dalsze kształcenie w szkołach wymienionych w lit. e) i f),

b) trzyletnie licea ogólnokształcące, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego,

c) trzyletnie licea profilowane kształcące w profilach kształcenia ogólnozawodowego, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego,

d) czteroletnie technika, których ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu, a także umożliwiające uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego,

e) dwuletnie uzupełniające licea ogólnokształcące dla absolwentów szkół wymienionych w lit. a), których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego,

f) trzyletnie technika uzupełniające dla absolwentów szkół wymienionych w lit. a), których ukończenie umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu, a także umożliwiające uzyskanie świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego,

g) szkoły policealne o okresie nauczania nie dłuższym niż 2,5 roku, których ukończenie umożliwia osobom posiadającym wykształcenie średnie uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe po zdaniu egzaminu,

h) trzyletnie szkoły specjalne przysposabiające do pracy dla uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz dla uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa potwierdzającego przysposobienie do pracy.

 

pozdrawiam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]