Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Lublin 2 kwiecień
strony: [ 1 ][ 2 ]
maeljas02-04-2004 21:25:16   [#51]

byłam, widziałam Joannę, Ewę,  Marka i nie tylko .....

Udało się namówić szefostwo na krótki spacer po naszym Starym Mieście

(co prawda jedno z szefostwa twierdziło, że rok temu już "spacerowało", ale uznaliśmy, że był to spacer zbyt "monotematyczny")

mika03-04-2004 10:32:22   [#52]
Miałam założyć oddzielny wątek, ale się wstydzę. Może komuś też coś takiego się zdarzyło i wesprze mnie w bólu i rozpaczy nad własną głupotą. Przyjechałam wczoraj do Lublina grzecznie spędziłam noc u rodziców a dzisiaj wybrałam się na konferencję. Wpadam, szczęśliwa że Was zobaczę, do hotelu i co? Konferencja była wczoraj. Tak wbiłam sobie do głowy, że to sobota iż gapienie się na datę nic nie pomogło a niedawno nauczyciele stwiedzili, że jak pisze im samą datę to nie wiedzą kiedy maja zastęsptwo, na co sie oburzyłam bo przeciez jest data. Zatem pewnie zostałam pokarana. najgorzej, ze naobiecywałm szefowi pokazać wszystko:( Może jakoś wynagorodzę Ci to Marku na zlocie, tam sa 3 dni, więc na pewno dotrę.
Idę z ropaczy na zakupy.
Urszula03-04-2004 16:40:29   [#53]

próbuj dalej:)

Spróbuj dotrzeć do Białegostoku! Miasto jest naprawdę ładne.

Może ktoś miłosierny dorzuci trochę konkretów na temat konferencji . 5 kwietnia? o której? gdzie?

MUSZĘ was zobaczyć.:)))))
Ewa z Rz04-04-2004 05:30:51   [#54]

:-) daleko nie trzeba szukać...

Wszystko jest tu - Konferencja w Białymstoku
Urszula04-04-2004 06:48:38   [#55]

:)

Dziękuję.
maeljas04-04-2004 09:09:21   [#56]

Witam Ewo

odezwałaś się - znaczy jesteś w domu

Cieszę się, że wreszcie mogłam spotkać się z Tobą - szkoda, że tak szybko usieliście odjeżdżać

SławekL04-04-2004 09:35:32   [#57]

Oj Mika,Mika

A ja przecież pisałem że będę w Lublinie W sobotę i niedzielę, zresztą nadal jestem
mika04-04-2004 18:31:16   [#58]
Już całkiem zakręciłam się w ten weekend, chyba to ta wiosna. Wiedziałam Sławku, że będziesz, ale było mi tak smutno z powodu tej pomyłki, że poddałam się towarzysko całkiem. Jakoś musze to nadrobić.
Marek Pleśniar05-04-2004 20:22:30   [#59]

no tak i nie pokazano mi wszystkiego;-)

z Lublina też wróciłem - i na razie samochodku mam dość:-)

poznałem kilkoro z nas - tylko z forum mi znanych. Ale i tak od razu znałem:-)

Pogadaliśmy o różnych dyrektorskich historiach, zjedliśmy lubelskie jedzenie. I mamy kilka fotek.

Jak odzipnę to je Wam pokażę.

beera05-04-2004 20:53:04   [#60]

a ja pozdrowiłam Was

Na wątku o białymstoku:-))

Pytałam nawet nas o Ciebie Miko, no ale uznalismy, że jednak cos ci wypadlo :-)) teraz wiemy co:-)))))

Spacer był bardzo przyjemny i obiad

ale najfajniejsi jestesmy MY

:-)))

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ][ 2 ]