Forum OSKKO - wątek

TEMAT: pierwsze efekty rozp o świadectwach
strony: [ 1 ]
kazdun04-08-2013 23:56:06   [#01]

uczeń gimnazjum przez 3 lata realizował dostosowanie dla lekkich, pisał egzamin dostosowany dla lekkich i ..... w wyniku zniesienia "formułki" na świadectwie, jedynie na podstawie ocen na świadectwie oraz wyników egzaminów, gdzie nigdzie nie pisze, że jest upośledzony............., ani tez jaki arkusz pisał

został przyjęty do technikum ekonomicznego

ciekawe, czy mu też dostosują................ maturę?

iw06-08-2013 17:08:39   [#02]

A na zaświadczeniu z oke nie ma już rodzaju arkusza egzaminacyjnego?

kazdun07-08-2013 01:20:00   [#03]

Jasne, że jest. Na samym dole w pozycji KOD, która to pozycja składa się z szeregu cyfr, myślników i ukośników. Kto tam patrzy.

A.. W rekrutacji elektronicznej też tego nigdzie nie zaznaczaliśmy, jeno orzeczenie o ograniczeniach do podjęcia nauki  zawodu ze wzgl. na problemy zdrowotne

Osobiście myślę, że delikwent się nie przyzna. Orzeczenie miał na etap. Może jakoś przetrwa, ale wątpię.  A jak doniesie to orzeczenie to nie wiem, chyba jednak ta dostosowana matura, bo przecież chyba go nie wywalą? (dyskryminacja, napiętnowanie itp.)

Z drugiej strony, jakby nawet gdzieś to było zaznaczone to co? Maszynka do rekrutacji go pięknie podliczy, bo oceny i wyniki egzaminu ma fajne. I jednak .... dostosowana matura?!

Niestety nie wiem jak to jest w przepisach, w gimnazjum jestem.

Hej, ponadgimnazjalni.... Co o tym sądzicie?

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]