Forum OSKKO - wątek

TEMAT: zapraszam na targi książki 29-30 kwietnia Staszów woj. święt.]
strony: [ 1 ]
skalmo22-03-2004 09:24:19   [#01]
przyjeżdżajcie do Staszowa - woj. Swiętokrzyskie .

w kwietniu od  26 do 28   profilaktyka i teatr   iimprezy,
a 29-30   kwietnia    wszystkie wydawnictwa   edukacyjne, szkolne,   firmy  oferujące   kursy    zlecą się do nas  na
 " IV staszowskie regionalne  spotkania  z podręcznikiem szkolnym"
 
Jeżeli dyrektorzy   z innych   niezaproszonych jeszcze przez nas      szkół   chcą  przyjechać   zapraszam  - przyślijcie  zgłoszenie  [jeżeli   chcecie  urządziż u nas   wykład   - program ]     na mój mail   lub   znajdźcie stronę internetową  z wyszukiwarki  .
   Będzie prasa, dużo wydawnictw podręczników, zajęcia warsztatowe, relacje w radiu Kielce, internecie.
 Wyżywienie i nocleg [ płatny ] rezerwujemy  w inernacie szkolnym.
Wstęp dla wydawnictw  z  zajęciami warsztatowymi - 50 zł, reszta darmo.
Zapraszam  nauczycieli - warto.
beera22-03-2004 09:34:29   [#02]

marek

pourywa łby za reklamy

:-)

Jak przyjedzie z Rzeszowa- rzecz jasna, czyli wyrok na razie odłożony

;-)

skalmo22-03-2004 10:03:34   [#03]
sorry to nie jest reklama, chciałam  poinformować tylko o lokalnej imprezie - nie wiedziałam,że taka forma  jest zakazana. Miła chciałam być.
beera22-03-2004 10:13:24   [#04]

skalma

ja wiem, że Ty tak

no ale czasem muszę napisac- taki pieski los;-)

na forum ostatnio wiele takich , to ja wyjaśnię coś- nie ze zlością,czy nie jako zwracanie uwagi- informacyjnie powiem.

Forum jest stowarzyszeniowe.
A stowarzyszenie ma tyle pieniędzy ile wpływa ze składek.
I ile dadzą nam donatorzy.

Kazdy zdobyty grosz, to trud marka- nie wiecie pewnie, ale to kawał jest pracy i ciężkiej w dodatku.

Konferencja w Miętnem to 55 zlotych od osoby, prawdziwy koszt było conajmniej dwa razy taki.

Mamy tu jednak jeszcze jeden powod, poza pieniężnym także merytoryczny,myslę, ze nie muszę Wam tłumaczyć tego...

Zasada jest taka- Marek rządzi tego typu sprawami. Do tej pory wychodzilo nam to na dobre, niech tak zostanie.

:-)

skalmo22-03-2004 10:59:01   [#05]

sorry

nowa jestem na forum - więc dopiero was poznaję  i wasze zasady. jesteście stowarzyszeniem  non profit i chwała wam za to  - bezinteresowność wymiera, ostatnio przekonuję się o tym , to co wcześniej  na studiach  było koleżeństwem - póżniej zmienia się w przysługę za przysługę, a z czasem kawa, czekoladki, itp. Dziwny jest ten świat.
beera22-03-2004 11:01:59   [#06]

skalma:-))

jak już kliknęłam "wyslij" zlapalam się na błędzie.

Powinnam to wkleić na watku jakiegos "starego"

Inaczej by to brzmialo, a sens taki sam
cieszę się, ze rozumiesz:-))))

Do zobaczenia ( choćby na zlocie:-)

skalmo22-03-2004 11:06:16   [#07]
i wyjasnię jeszcze jedno  - my jako szkoła   wychodzimy na przeciw nauczycielom i uczniom  zdezorientowanym  jakie podręczniki są najlepsze dla uczniów. Zwołujemy wydawców i rodziców - jest wesoło , za darmo oglądają , dyskutują ,coś się dzieje w szkole. Także robimy to non profit , wydawca pokrywa tylko koszt wynajęcia sali na warsztaty[ więc nie kazdy ] - nikt więcej nie płaci - a to co zbierzemy pokrywa w 1/10 koszt znaczków, papieru .
pozdrawiam.
Małgosia22-03-2004 22:51:54   [#08]

O, Staszów!

To miasto miłe memu sercu - tam chodziłam do liceum. Mam wiele ciepłych wspomnień. A nie widziałam Staszowa lata całe - nie mam tam żadnej rodziny. Pozdrawiam ciepło!!!
skalmo23-03-2004 12:23:01   [#09]

do Małgosi

Liceum Ogólnokształcące ciągle stoi - rozbudowane o nową halę sportową, Koziński na emeryturze, nauczyciele młodsi, to też moje liceum, teraz jestem opodal - pracuję w podstawówce w jedynce.  
Staszów też się rozrósł w  .....  sklepy i markety . Pozdrawiam.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]