Forum OSKKO - wątek

TEMAT: dziękując Warszawie i Krakowowi
strony: [ 1 ]
beera21-03-2004 19:04:36   [#01]

warszawskie seminarium za nami

wiele juz ich było i kazde wyjatkowe

Na spotkaniu panowala bardzo mila atmosfera, spotkalismy wielu przyjaciół z Miętnego. Wielu takich, ktorzy znali  OSKKO, słyszeli o stowarzyszeniu i mają ochotę razem z nami

( nie ma co- wiązemy się nicią oskowską coraz silniej)

Coraz nas więcej...

Krakow to 20 deklaracji na seminarium+ te przychodzace pocztą
Warszawa podobnie.

Dziękuję za spotkania Rychowi, Gabie, Ewie, Irenie,Andrzejowi, calemu Radomiowi:-)

Dziękuję pani w czerwonym swetrze, ktora tak wysoko oceniala naszą jakośc:-)
Kazdemu za kazde dobre slowo!

.....

no i adzie:-)), ktora zawsze wie

Marek Pleśniar21-03-2004 19:11:40   [#02]

adaa była dzieeelna i wspomogliwa:-))

i dyrkowie na sali bardzo mili. OSKKO przebyło długą drogę:-)

Miałem przyjemność rozmawiać z paroma osobami zainteresowanymi współpracą. Bardzo budujące było stwierdzenie pewnego pana: "słychać o was".

Dorota1lo21-03-2004 19:31:38   [#03]

byłam i pozdrawiam

Byłam na seminarium w Warszawie, bardzo fajnie było Was zobaczyć i usłyszeć. A wczoraj dowiedziałam się od pracownika MENiS, że rozporządzenie o nadzorze wejdzie za około 2 tygodnie... Pozdrawiam!!!

beera21-03-2004 20:20:37   [#04]

Hm...

Dorota...

czemu NIE zostalaś na kawę????

Należy Ci się kara organizacyjna;-)))

Ciekawe, czy wejdzie.. to byłaby paranboja- zacząc rok ze starym rozporządzeniem, skonczyc z nowym. Gratulacje dla madrych głów...

Chyba, ze podpiszą z mocą obowiazującą od 1 wrzesnia..no nic, pozyjemy, zobaczymy...

Adaa21-03-2004 21:37:40   [#05]

hm..

chyba najbardziej obiektywne opinie słychac gdy stoi się z boku:-)

powiem szczerze...miło mi było kiedy słyszałam bardzo pochlebne komentarze na temat oskko

a Asia i Marek...dobra ta lokomotywa, bardzo dobra:-)

Marek Pleśniar21-03-2004 21:39:43   [#06]

;-)

uu uuuuu!!!!!!
Marek Pleśniar21-03-2004 22:01:21   [#07]

a teraz bez żartów;-)

adaa bardzo trafnie ujmuje

bardzo jestem na ostatnio odbywanych spotkaniach gdzieś w kraju dumny z nas wszystkich - wszystkich 650:-) i wszystkich sympatyków i partnerów- a są ich tysiące - tzn szczególnie mam na myśli forum.

wszyscy słyszeli o osko, wiecie? każdy partner rozmowy. więc cieszę się i na Rzeszów.

Dorota1lo22-03-2004 10:14:55   [#08]

o kawie

Asiu, na kawę nie zostałam, bo musiałam bardzo szybko zaczerpnąć więcej świeżego powietrza, niż to udawało mi się w przerwach :-( Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie te warunki "tlenowe" uffff i to w porządnym hotelu... Na poprzedniej konferencji organizowanej przez Vulcan było całkiem ok, może trzeba byłoby im na to zwrócić uwagę. Co do rozporządzenia.... Tak, ogłoszą je teraz, a wejdzie od września, co by dyrektor miał nad czym myśleć już od kwietnia, ha ha ha Pozdrawiam

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]