Forum OSKKO - wątek

TEMAT: Czy udało sie Wam kupić komputery bez VAT-U?
strony: [ 1 ]
Bożenak27-02-2004 10:39:19   [#01]

 

  Jeżeli tak to czy cena była naprawde konkurencjna?

Ja jakoś nie mam szczęścia, żadna firma( do których sie zwracałam) nie chce iść na cos takiego, chyba, że podniosa mi cenę i wtedy nie doliczą VAT.

 Poradźcie coś. Z góry dziekuję

luska27-02-2004 10:49:36   [#02]
Kupiłam dla szkoły laptop bez VAT-u za 3400; przedstawiłam zaświadczenie z organu prowadzącego, że sprzęt komputerowy będzie wykorzystywany w szkole na cele dydaktyczne
Bożenak27-02-2004 14:13:46   [#03]

Czy ktos mi podpowie?

 

  Też bym tak chciała, ale nie jestem pewna , czy te zakupione w ramach współpracy z ARIMR to mozna uznac "na cele szkolne". Owszem, one będą, ale później , na razie są kupowane w ramach szkolenia rolników i bezrobotnych. No i co robic , jeżeli w sklepie mówia , ze to sie im nie opłaca, tak jak juz pisałam sprzedadza bez VAT, ale cenę podnoszą . Albo mam takie szczęście.

ellys27-02-2004 15:59:37   [#04]

Bożenak

Byłam w podobnej jak Twoja sytuacji - zakup za środki ARiMR 8 zestawów komp. i 2 drukarki. Zrobiłam przetarg, chociaż nie musiałam bo kwota 15 tys. Znalazła sie firma, która zaoferowała sprzęt wg naszej specyfikacji za 14800 ( najwyższa oferta na to samo 23 tys.). Ci co wygrali poprosili o zaświadczenia z organu. Ich cena była bez VAT. Czy uda im się odzyskać ten podatek, tego nie wiem ale to nie problem szkoły. powodzenia.

UWAGA!
Nie jesteś zalogowany!
Zanim napiszesz odpowiedź w tym wątku, zaloguj się!
Dopiero wtedy będziesz mógł/mogła wysłać wprowadzony komentarz na forum.
Jeśli nie masz jeszcze założonego konta na forum, załóż je.
Logowanie i/lub zakładanie konta.

strony: [ 1 ]